Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rossz egy cicának ha szinte...

Rossz egy cicának ha szinte üres lakásba viszem, és lassanként kerülnek be a bútorok?

Figyelt kérdés

A lakás nagyon pici, csak egy garzon, szóval azért nem nagy üres terekre kell gondolni. Viszont beköltözni úgy fogok hogy kezdésnek csak egy ágyam lesz, meg dobozaim, és minden mást, asztalt, szekrényeket, komódokat, kanapét, csak több hónap alatt tudok venni ahogy ugye kapom a fizetést folyamatosan. Persze a cicának a dolgait már megvenném előre, tehát kezdettől fix helyen lenne a tál, az alom, a kaparófa.

Rosszat tesz neki ez a folyamatos változás majd, hogy egyszercsak megjelenik egy új bútor? Jobb lenne akkor befogadni, ha teljesen végleges a lakás berendezése? Csak már olyan türelmetlen vagyok így is, most lesz elöször saját otthonom ami nem albérlet, és végre lehet cicám, olyan hosszú lenne a beköltözéstől számítva még kb fél évet várni, hogy minden be legyen rendezve tökéletesen.


2019. márc. 25. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A macskák nagyon rugalmasak, nem szoktak felni az új dolgoktól, inkább kíváncsiak.

Szerintem nem gond, ha később szerzel be több mindent.

Az ő cuccai legyenek meg, ennyi a lényeg.

2019. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Imádni fogja a sok dobozt. :D
2019. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskàm minden új bútorra és tárgyra azt hiszi, hogy ő kapta. 😂

Szerintem vágj bele nyugodtan.

2019. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja! Nem lesz neki rossz. Legyen egy kaparófája, egy üres kartondoboza, játékai és kajája, foglalkozz vele sokat és a legboldogabb lesz. :)
2019. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, imádni fogja a felfordulást. Mieink jókat "túráztak" a zsákokon, dobozokon, még az öregebb is, aki egyébként nem túl játékos. Élmény lesz neki minden új bútor, ami bekerül a lakásba.
2019. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!