Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tűnik úgy, hogy körülött...

Miért tűnik úgy, hogy körülöttem minden gonosz, és csak magamban bízhatok?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy vannak hibáim, de mégis úgy érzem,hogy míg 3én jó vagyok az emberekkel, előbb ártanék magamnak, mint másnak,addig a többi emberben nem lehet megbízni. Sokszor elkeseredem a világ undorítósága képmutatása és nemtörődömsége miatt, dühömb sokszor sírni tudnék, mert nem értem, emberi lèny hogy tehet olyat,amit nap mint nap látok magam körül... ès az a tudat frusztrál legjobban, hogy a magam jósága felől csak én lehetk megbizonyosodva, mások ugyanúg kételkedhetnek benne mint én bennük. Csak engem bántanak rettenetesen ezek a gondolatok?
2014. júl. 12. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld bele képzelni magad az ő helyzetükbe. Értsd meg, hogy ők is ugyanolyan komplexek és ugyanúgy keresztül mentek egy csomó mindenen, mint te. Ők is csak boldogulni próbálnak és ők is szeretnék, hogyha szeretnék őket. De félnek. Félnek, mert a világ egy bonyolult és átláthatatlan dolog és végső soron mindenki magára van utalva. Az emberek sérültek. De el lehet velük boldogulni. És nem feketék, vagy fehérek, hanem szürkék. Egy csomó jó dolog is történik a világban. Azt látsz bele, amit bele látsz. És ez vagy fog változni, vagy nem. Rajtad áll.
2014. júl. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem Te nem szereted magad és ezt vetíted ki a többi emberre. Ajánlom neked Louise L. Hay - Éld az életed c. könyvét!
2014. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!