Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Így is rossz dolog, ha a...

Így is rossz dolog, ha a macskát hagyjuk fialni?

Figyelt kérdés

Ha azért hagyjuk fialni a macskát, mert a családtagjaink csak tőlünk fogadnak el kiscicát és mi is tartanánk belőle akármennyi van? Még így is "rossz" dolog, ha hagyjuk?

Nem szeretném megvalósítáni, mert ivartalanított macskám van csak érdekel, hogy mit gondoltok erről.



2019. máj. 6. 07:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Egy menhelyi cica is a te cicád.

Annak a kölykei is a te cicád kölykei.

Azokat is lehet szeretni.


Az hogy milyen a cicád személyisege az pedig...az mint a lotto. Vagy jó vagy nem...persze aki szereti annak álltalában megfelel.

Tesóm macskája olyan mint a viccben:etess,itass,szeress cserébe cica vagyok. Mégis imádják.

2019. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen, az ilyen felelőtlen emberek miatt van nekem is most 11 macskám.Mind talált, kidobott,rossz helyről mentett, beteg cica volt.Mert hagyták szaporodni.

Én meg gyógyíttattam őket, ivartalaníttattam, oltatom, etetem és szeretem.Mindig tele vagyok sok éve macskákkal, kutyákkal.Ja és a cicák az udvarunkról nem tudnak kijárni sehova!Mielőtt valaki leminősítene.

Az én gyerekeim sosem élték át hogy kiscica szülessen nálunk, vagy kiskutya, és nézhessék a fejlődésüket.Mert nálunk egy sem szült.Ezért is dühít az ilyen kérdés.

2019. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!