Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű cica a kedvencetek?

Milyen színű cica a kedvencetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 20:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A kedvenc cicaszínre gondoltam, amelyik szín a legjobban tetszik Nektek. De akkor már leírhatjátok a cicátok színét is.

Nekem régen egy vörös cicám volt, aki eltűnt. Meg voltak még a háznál barna csíkosak meg feketék. Most egy ezüst csíkos cicám van. De még mindig a vörös a kedvencem.:(

2019. máj. 20. 07:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindegyik cuki, de ha személyiségtől függetlenül választanom kellene, akkor teknőctarka vagy fekete. Az enyém teknőctarka. :)
2019. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Wishkas :D

De olyanom még nem volt, amik vannak azok a kedvencek

2019. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem sziámik vannak, de amúgy mindegyik cica csodás szerintem. :)
2019. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én cicám sima hétköznapi szürke-barna csíkos. Lepoárd pöttyös a hasa, fehér kis álla van, zöld szeme. Természetesen nekem ő a legszebb, de nagyon szeretem a tarka, 2-3 színű cicákat is.
2019. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fekete. Meg úgy minden haziallatból a fekete, legyen az kutya, hörcsög vagy tengerimalac.
2019. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!