Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kb 4 hetes kiscicam...

Mdini kérdése:

Van egy kb 4 hetes kiscicam amit befogadtam.6 napja van nalam. Hetfon elvittem allatorvoshoz mert nem kakilt, kapott fereghajto pasztat de meg mindig semmi ez normalis?

Figyelt kérdés
Az orvos parafin olajat tanacsolt adtam is neki a popsija olajas is de semmi.. Pisilni pisil ha kell ha nem.. Masszirozom a pocijat meg meleg vizes vattaval ingerlem a vegbelnyilasat de semmi.. A tejpotlot nem akarja megenni igy laktozmentes tejet kap.

2019. máj. 22. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Adj neki házi tejet, a pici (szopós) cica még tudja bontani a laktózt, hisz az anyja teje sem laktózmentes.

Később sem hal bele, csak egyes macsekoknál hasmenést csinál.

2019. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 hetes cicának már nyugodtan adhatsz junior tápot is. Az enyémek ilyenkor a szopizás mellett már vígan eszegették. Akkor kezdtek el önállóan kakilni is, addig az anyjuk lenyalta nekik.
2019. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Természetesen konzerv- vagy tasakos tápot vegyél neki, ne a szárazat.
2019. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző, nem első. :)
2019. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadót kiegészítve: a konzerv vagy tasakosból pedig minőségit, ne Whiskast és társait amiket csak ízfokóval nyomnak tele :)
2019. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek😊
2019. máj. 23. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!