Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám véreset vizel. Mi baja...

Cicám véreset vizel. Mi baja lehet, ill. mit tehetnék érte holnapig?

Figyelt kérdés

6 éves ivartalan kandúrom van, kinti-benti.

Ma a kádba vizelt, nagy vértócsa lett az eredménye. Amúgy alomra pisil bent. Valami gyulladása lehet?

Már tegnap is gyanús volt a pisije színe (és akkor is a kádba ment!!), de immár egyértelműen véres.


Amúgy eszik-iszik, egyszer furán tartotta magát, utána vettem észre a vértócsát.


2019. máj. 22. 20:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Húgyúti gyulladás, kapott háromféle injekciót és Uromax pasztát. Rendbe jön. Köszönöm az érdeklődést.


De ezzel a stílussal, amiben némely válaszolók írnak, nem igazán értek egyet. Miért kell így?

Felteszek egy kérdést, de nem fogom részletezni, hogy ekkor ezt hívtam, utána meg arra gondoltam... ha nem tudsz, ne válaszolj, ennyi. És igen, állatorvos adta meg a "kijárós lódoktor" számát. Gondolom, ti itt mind budapestiek vagytok, hát mi nem.


Ha pedig a gyerekemmel van nagy gond, értelemszerűen kihívom a háziorvost, az ügyeletes orvost vagy a mentőt.


Állatoknál más a lehetőségek, de gondolom, itt ezt is külön magyarázgatni kéne, mert mindenki hú de nagy állatbarát, aki szerint az állatoknak pont ugyanolyanok a jogaik meg lehetőségeik.


Légy emberséges az állattal, én is azt vallom... de az emberrel is, ha itt kérdez. Bocs, de ez még kikívánkozott.


köszi a hasznos válaszokat.

2019. máj. 23. 12:00
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Én se pesten lakok, hanem 1500 fős faluban.

Nagy szerencsétek volt, főleg a cicának...

2019. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Milyen undorító itt némely ember stílusa tényleg. Nehogy már egy macska ugyanolyan fontos legyen, mint egy gyerek, emberek. Hogy lehet egyáltalán összehasonlítani a kettőt?
2019. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!