Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most szült a macskám, és 5...

Most szült a macskám, és 5 kölyke lett, bírja őket majd gondozni? (nincs még egy éves sem az anya)

Figyelt kérdés
Mindegyik pici szép és egészséges anyuka boldog dorombol es gondoskodik róluk, de félek hogy tönkreteszik, mivel még fiatal az anya.
2019. máj. 26. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Ha kín lenne a párzás, nem párosodnának, és már rég kihaltak volna. A fialás és a vemhesség nem viseli meg őket annyira, mint az embert. Ha most gondoskodik róluk és a picik szépen fejlődnek, akkor nem lesz gond. Gondolom, amint lehet, elviszed ivartalanítani az anyát. Figyelj oda, nehogy megint vemhes legyen (ne engedd ki a házból).
2019. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdem azt hinni, hogy páran direkt csak provokálni jönnek az oldalra, mert ennyi tudatlan emver nem lehet ebben a kis országban.


Fél éves macskát már simán el lehetett volna vinni ivartalanítani, nagyon fiatal még a szüléshez és ahhoz is, hogy rendesen táplálja és felnevelje a kiscicákat.


Nyilván le fogják amortizálni...ha már nem szoptat, akkor SOS ivartalanítás, mert idén még tuti lehoz neked legalább 1 almot...

2019. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jól bírjuk. Biztonságban vannak, rendesen fejlődnek, anyuka nagyon vigyáz rájuk és mindenre figyel. Én vettem a piciknek tejpótlót és én is etetem őket, anyukát próbálom a lehető legtöbbször etetni csak rossz az étvágya és nagyon válogatós lett. 3 cicának már szereztem gazdát. Amint lehet ivartalanitani fogom az anyamacskát.
2019. jún. 3. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!