Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beválalljuk, hogy ivartalaníts...

Beválalljuk, hogy ivartalanítsuk a kinti cicát?

Figyelt kérdés
7hónapja a férjemmel egy kertesházba költöztünk és sok mindenkivel bővült a család (Hörcsög,kutya, hal,agáma),de sajnos cicával nem bővülhetett mivel a párom rettentően allergiás rá. Így elvetettem ezt az ötletet még költözéskor, hogy cica viszont ott sem lesz. Mikor elköltözök rá 1hónapja egy pici cica jelent meg (kandúr)kb 4-5hónapos és vékonynak tűnt ezért megetettem. No de ez a cica még fél év után se ment el :D körbe kérdeztük, nek e hiányzik valakinek, hírdetést is adtam fel, de senki nem jelentkezett. A férjemet nem zavarja mert kint van így úgy döntöttünk, hogy megtarjuk,ami ugye oltás, chip, ivartalanítást jelent nálunk. Viszont nagyon félünk tőle, hogy ennyi pénzt "rá áldozunk" és elmenne. Félünk, hogy valami baja történne és feleslegesen csinálnánk végig a "műveletet" . Bár azon is gondolkodtunk, hogy simán csak új gazdit keresünk neki. Szerintetek?
2019. jún. 1. 11:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezért kérdeztem meg,mivel nem tudom,hogy el e menne :) persze benne van a pakliban, hogy baja esik, de eleve nem akartunk cicát csak a házhoz szegődött. Általában az előtérbe beengedjük.
2019. jún. 1. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!