Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok milyen ételeket...

A ti cicátok milyen ételeket szeret nagyon, amiért képes megőrülni? :D

Figyelt kérdés

Ami természetesen nem a macska kaja. :D

Az enyém: sajt, csipsz, borsó.



2019. jún. 7. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mennyit eszik, a csoki, torta, illetve hasonló édességek a legkisebb dózísban is halálos mérgek lehetnek a macska számára...

Ugyan jobban bírják mint a kutyák, kisebb eséllyel halnak bele, de így is veszélyes.


A krumpli is olyan, hogy nyersen nem egészséges neki, nagy hascsikarást kaphat tőle... Meg ha arra vetemedig, hogy ezt megegye, akkor alapvetően mit kaphat enni?

De én eleve nem adok a macskának semnit ami nem macskának van kitalálva, mivel nem vagyok állatorvos, egy csomó dologról lehet, hogy nem tudom, hogy egy macskának méreg...

Példa: aki a macskájának hagyha, hogy nyers krumplihéjjat egyen, az valószínüleg azt sem fogja megakadájozni, hogy a paradicsom levelét legelje... Pedig az egy újabb dolog ami egy macskának halálos méreg.


A kérdés pedig egyáltalán nem az volt, hogy milyen szokatlan ételeket szeret, olvasd csak vissza...


Az én macskáim amúgy valamiért utálják a halat minden formában (szárítva, nyersen, száraz vagy nedvestápban, főzve, vagy a lazacolajat is), pedig jót tenne nekik mert hosszúszőrüek.


A nyers pulykaszívet és darálthúst szeretik a száraztápon kívül a legjobban...


Illetve van ilyen kutyáknak vásárolható minőségibb kutyaszalámi (szerűség) és abból a kecskéset imádják.


Amúgy a borsó és kukorica konzervtől szoktak még nagyon bezsongani, de én nem adom be nekik a derekam, mert szerintem semmi szükségük ilyesmire...


Sajtot azt nagyon ritkán azért én is adok nekik, bár az egyik alig eszi.

A másik imádja.

2019. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
eper, dinnye
2019. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

"Meg ha arra vetemedig, hogy ezt megegye, akkor alapvetően mit kaphat enni?"


Real Nature tápot és konzervet jelenleg. Néha kap Moments tonhalat, mert imádja és színhúst szintén néha.


Fure, hogy megeszi, ennyi...


Istenem 😂😂😂🤷🏻‍♀️


Nyilván zisztában vagyok vele, hogy nem jó nekik. Mégis ellopja. Ahogy megfogja az egeret is a ház mögött, hiába jól él... Űrusten lehet oltani, h ő gy kijár a macska... (Alapvetően az @gyban alszanak otz bent, meg itt-ott) Meg biztos éheztetve van, mert megeszi azt is. Néha, legtöbbször kábán hozza és játszik vele. Meg szöcskézni is szokott. Űrusten az meg védett... Ja meg egyáltalán hogy van 4 macskánk (ivartalanítva vannak kölyök koruk óta), mert ahoz kellett egy ivaros nőstény, aki mem volt ivartalanítva. Terhesen fogadtuk be, mert éheztette a gazd@ja. Úristen, de vemhesen is lehetett volna ivartalnítani. Meg úrusten 5 macskát eltartani, tuti nem kapnak enni, mindenból a legrosszabbat, állatorvis sem látta őket biztos....

2019. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"A kérdés pedig egyáltalán nem az volt, hogy milyen szokatlan ételeket szeret, olvasd csak vissza..."


De, pomt ez volt a kérdés. Nem arról, ki milyen drága táppal eteti a macskáját.



Amúgy mimden odafigyelés mellett is van opyan, hpgy nem figyelsz, nem vagy otthon és ellopja, vagy kikukázza. Nyilván nem hagyok előtte egy tábla csokit, de van, hogy megszerzi. Pedig nem járnak alapvetően asztalra sem, lopni sem szoktak... A leh@mozott krumpli kidpbott maradék@t kiszedi... Vagy meglép vele....


Ettől még nem szar gazda senki.

2019. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Attól sem s.r szülő senki, hogyha véletlenül a gyereke a fejére rántja a vasalót... Alapvetően nem hagyja kint neki, de tudod ezek így szeretnek nyúlkálni, meg minden... Hát istenem megesik.

Lehet szülni másikat.

2019. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Férjem volt macskája imádta a nyers krumpli héjat, mégis 15 évig élt. Nem hiszem, hogy például a Whiskas jobb.
2019. jún. 8. 17:31
 17/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vitát akartam kirobbantani, de úgy látom, egyes agyirokkantaknak csak a kötözködés a lényeg. Nem hiába nem nagyon kérdezek ezen az oldalon. :(
2019. jún. 8. 17:32
 18/20 anonim ***** válasza:

De igen, a krumpluhéjjánál még a whiskas is jobb.

Nem "kötözködnék", ha nem lenne meg az oka...

Amúgy a kötözködés és a jogos kritika nem ugyanaz.


Komolyan nem értem, hogy miért nem lehet tanítani az iskolában csak a legalapabb dolgokat a kutya/macska tartással kapcsolatban...

Ebben az elcseszett társadalomban még komolyan az "belefér", hogy a macska csokit, tortát meg pudingot eszik, megáll az ember esze... És még azt hurrogják le aki le meri írni ezzel kapcsolatban a véleményét, ami mellesleg egy épitő kritika.

2019. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem ezzel van etetve, milyen elcseszett...


Tudod mi volt régen? Lehet nem tetszik egerészet a macska, meg kapta a maradékot, ami ilyen kenyér stb. volt. A kismacskákateg megfojtották, elásták stb. Állatorvost max. a tehénhez hívtak, nem a macsk@hoz...


Szomszédasszony máig ezt csinálja... Elérakja a babfőzeléket, harmadnap megeszik. Nekikadja a kápoasztát, túrógombócot, többhetes romlottkaját...


Ez a nagy igazság. Alapból normálisan van etetve, de néha ellopja a krumplihéjat, nem lesz beteg....


Melyik az elcseszett társadalom??

2019. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy régebbi macskám a nyers sárgarépáért volt megveszve. Minden főzésnél odajött, és reszelni kellett neki. Ha adtál húst és répát, az utóbbit választotta. Persze a húst sem vetette meg, meg elsősorban konzervet kapott, de a répáért rajongott. Alig bírta kivárni, amíg lereszelem. Nyávogott és ugrált fel a lábamra.
2019. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!