Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha a szomszéd...

Mit csináljak, ha a szomszéd macskája átköltözött hozzánk?

Figyelt kérdés
Szomszédomnak van egy egy éves kiscicája. Most tavasszal engedte ki, eddig a garázsban tartotta, hogy nehogy valami baja legyen. Nagyon édes, játékos, bújós cica. Ha odajött hozzám megsimogattam, játszottam vele kicsit a fűben. Kb két hónapja oda telepedett az ajtónk elé egy felnőtt macska. Sánta volt, sérült volt a lába, elég sovány is volt, mindig ott aludt a lábtörlőn. Raktam ki neki vizet meg száraz kaját, néha adtam neki alutasakosat is. Pár hét alatt szépen rendbe jött, a lába is, meg szépen hízott is. Viszont ezután elment. Pár utcával arrébb szoktam látni. Na de a lényeg, hogy eközben a kiscica is oda szokott, volt kirakva száraz kaja, mindig jön enni. Eddig estére haza ment, de most már van hogy akkor se.
2019. jún. 13. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem hagysz kint kaját, akkor kevesebbet fog odajárni. Ne adjál neki enni, gondoskodik arról a gazdája. Viszont lehet, hogy más okból is szeret odajárni, pl kényelmes helyet talált vagy jók a fényviszonyok és szeret ott időzni. Hagyd. Hozzánk is járnak más macskák rendszeresen, van amelyik mindig ugyanabban a bokorban alszik. Direkt nem etetem őket, de néha megeszik, amit a mi macskáink otthagynak.
2019. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülj neki :)
2019. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak én nem értem, hogy melyik macska melyik?? Összefügvéstelen.


NE RAKJ KI KAJÁT, SEMMIT! Ne simogasd őket, ne játsz velük, kergesd el őket!


Ha ezt nem teszed meg, ott marad, bármilyen macska is legyen!

Ha tudod ki a gazdája, a sérültet isnhazavi ném, vag, megkérdezném, hogy nem ez az övüke. Valószínűleg nem tudod hazamenni, mert sérült volt és itt ragadt, de lehet valaki várja haza!

2019. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha az én macskámat édesgetnéd így magadhoz a flancos kajáiddal még le is üvölteném a fejed.
2019. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a szomszéd szereti, ragaszkodik hozzá, eteti rendesen, akkor te ne adj neki enni.Akkor is átnéz majd, de nem marad ott.Bár kétlem hogy nagyon szereti, ha a garázsba zárt egy kiscicát egyedül!

Esetleg óvatosan tudakold meg.

2019. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!