Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kintlakós cicáink vannak. Már...

Kintlakós cicáink vannak. Már 2. éjjel szőrnyű sírásra ébredünk, mintha valami bántaná őket. Szerintetek valami vadállat lehet? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 02:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

8-as

Persze jobb helyük van kint, ahol bántják őket, megmérgezhetik vagy elütheti egy autó.

2019. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor engedd be őket egy pár napig éjjelre mert ha láttad hogy félnek valamitől az lejet bármi. Kutyától kezdve egy nagy darab kandúrig vagy méretes patkánytól is.
2019. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Komolya eszedbe sem jutott, hogy beengedd őket?? Holnap is ide fogsz írni, ha valami kinyírta őket, és ott fekszenek a saját vérükben az udvar közepén???
2019. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%

Elképzelésem sincs, mit lehetne tenni. :O Mondjuk megismerkedhetnétek a vadállattal, ami ijesztgeti a macskákat, vagy beengedhetnétek őket a házba aludni. Kell venni nekik egy zacskó 450 Forintos legolcsóbb bentonit almot, mert nem feltételezem, hogy többet költenél rájuk, (ezek után), ezt bele kell önteni egy régi, nem használt (kimosott) lavórba, vagy kemény 400 forintért venni kell egy új műanyag tálat a tesco edényosztályán, vagy a 100-as /kínai boltban. Ezt megkapartatni velük, ezzel meg lesz oldva a pisilésük. Mert ez lesz a következő reakciód, vagy kérdésed, hogy hogyan lehet bentre szokatni, vagy hogy hogy engedd be, úgy, hogy kinti macskák. Úgy kell beengedni, hogy kinyitod nekik az ajtót, ők boldogan berohannak, és továbbiakban nem zavarod ki őket éjszakára. Kinti macskából bármikor lehet bentit csinálni, a többi csak duma.

A potenciális látogatótok: Ha nem cigók voltak, akkor még városban is jár nyest például, láttam már éjjel, patkányokról ne is beszéljünk. Róka is lehet, vagy bármi, bagoly például, mondjuk, akkor már nem lennének ott a macskák.

Nem egészen értem a tanácstalanságodat. Ha egyet tüsszent a macskám vért pisilek az ijedtségtől, hogy mi baja van, de ez mondjuk én vagyok. Te meg megvárod, míg szétszedi őket valami.

2019. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. még szerencse hogy nem ismertek, se a lakókörülményeimet se a szeretetemet a macskáim iránt. egyébként kinti-benti cicák. akkor jönnek be amikor szeretnének
2019. júl. 3. 19:27
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Amióta ilyen hőség van, az én macskáim is folyamatosan kint vannak az udvaron, csak enni járnak be (bármikor be tudnának jönni egyébként, csak nem akarnak).

Nálunk azért vannak este balhék, mert ha idegen macska jön, akkor védik a területüket, el akarják zavarni a betolakodót, ami pont olyan zajjal jár, mint a kandúrbalhé (pedig ivartalanított nőstények). Volt már verekedés is belőle. De olyan is van, hogy a környékbeli kandúrok verekszenek az utcán és annak a zaja hallatszik be. Az ilyen zajokat a mi macskáink is érdeklődéssel vegyes félelemmel figyelik.

2019. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem érzel szeretetet azok iránt az állatok iránt amiket levadásznak, de így tudsz aludni
2019. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!