Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macskànk a...

Miért nyávog a macskànk a nagydolga elott?

Figyelt kérdés

Van egy 6 eves ivartalanitott cicank.

1 honapja lett szobacica.Ismerostol hoztuk el mert koltozes miatt megakartak vàlni tőle.

Meg eleg nehez vele mert sztem menne kifele.

Ejszaka mindig nyavog

De nagywc elott folyamatosan ordit fel ala ugral mar neha nagyon zavaro.

Es akkor kb 1 oraval kesobb pottyant egyet es utana csend van?

Lehet valami baja?vagy ez termeszetes naluk?


2019. júl. 3. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem természetes és sürgősen vidd orvoshoz. Szerintem teljesen egyértelmű hogy valamiért nem tud könnyen kakilni.

Mivel etetitek? Fiú? Pisilni látod? Mert az is lehet hogy pisilni nem tud, az ivartalanított fiúknál gyakran előfordul a vizelet besűrűsödés, és az is lehet hogy nem a kakilás miatt kínlódik, hanem míg azon erőlködik hogy pisiljen, közben pottyant egyet. Egy napot se várj, mert kínok kínjával fog elpusztulni.

2019. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk akkor szokott nyávogni mikor keresi a helyet. Kaparja a lyukat de még se jó odébb megy kapar másikat majd az lesz jó. De nem szoktak egy óráig nyávogni. Szerintem nézesd meg ártani nem árt.
2019. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pisilni mindig pisil rendesen,azzal nincs gond.

Kakilni is,pikk pakk kinn van sosem erolkodik

Eleinte be sem takarta a vegtermeket

1 hete ertuk el a sikert h betemesse

talan rajott h budi...

Es lehet menne kifele mert lehet furcsa neki is

vagy kenyelmesebben erezni magat ha nem bennt kellene

mert regen kinti benti cica volt.

Talan probalkozna kimenni de mikor rajon h nem engedjuk ki

es mar nem birja elmegy pottyantani.

En ezt gondolom

3 hete voltunk orvosnal minden rendben volt

De lehet azert viszem biztos ami biztos

2019. júl. 3. 11:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Megyek is vele vissza

hiszen e honapban erik az oltás is.

2019. júl. 3. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet az a gond amire gondoltál. De ha már úgy is oltani kell így mindegy ha elmondod ezt az orvosnak
2019. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is megszokta, hogy kimegy intézni a nagydolgát.

Nekem kijárós cicáim vannak, de télen mindig bent tartom őket estére/éjszakára, olyankor nem tudom biztosítani éjszaka a ki-bejárásukat és nem akarok őrködni, hogy mikor méltóztatnak bejönni...

Na ilyenkor szokott előfordulni, hogy ha valamelyiknek vécézni kell este, akkor keservesen nyávog, hogy engedjem ki, keresik a szabadulási lehetőségeket és elég sok időbe telik, mire beletörődnek, hogy nem tudnak kimenni és elvégzik nagy kegyesen az alomba.

2019. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!