Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica lakásban, bolhapeték...

Kiscica lakásban, bolhapeték rajta, advocate azokat is kinyírja?

Figyelt kérdés
Ma hoztam egy 10 hetes kiscicát lakásba, a volt gazdi azt mondta le van bolhátlanítva, de itthon láttam hogy vannak benne bolhák, így vettem advocate cseppet, azóta sok bolha kihullott belőle, viszont most vettem észre hogy dugig van ilyen kis fehér pontokkal, gondolom bolhapete...nagyszerű! Próbáltam kifésülni, de nem lehet itthoni fésűvel, viszont nem tudom az advocate azokat is megöli-e vagy így most szét fogja szórni a lakásban? Bújik szegény hozzám, amúgy jól van, csak ezt tudva én vagyok kiakadva, mert bezárt már minden ahol vehetnék neki valamit plussz a petékre. Mi lesz, holnap reggelig vagy hat erre is az advocate?

2019. júl. 16. 18:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor Insecticide és porszívózás, köszönöm mindenkinek :)
2019. júl. 18. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!