Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csipog nagyon idegesítő...

Miért csipog nagyon idegesítő de miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy kismadár kint az udvaron ide költözött már 3 napja egész nap csipog másodpercenként konkrétan kettőt és nem hadja abba csak este ki vagyok már miatta de nem akarom bántani miért csipog és mikor fogja abbahagyni nagyon idegesítő már az állatok a kutyám macskámat is idegesíti ilyen kis barna színű a társai nem csipognak nyugottak nem tudjuk kideríteni milyen madár lehet ez de olyat csipog mintha amikor egy ember mondja hogy csip csip csip és a végén olyan hangot ad ki mikor a nyelved a szájpadlásoddal érintkezik és ilyen fura hangot adsz ki nem tudom mennyire volt érthető :D. de remélem tudtok segíteni :D.

2019. júl. 27. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljünk. :-D
2019. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül felismered esetleg?

https://www.youtube.com/watch?v=KGxuC4_vdDw

2019. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem mire? :D
2019. júl. 27. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van itt egy a parkban az ablak előtti fákon hónapok óta. Órákon át képes mondani/csipogni folyamatosan, szünet nélkül. Nagyon idegesítő. Eddig még nem találkoztam ilyen "örülttel".
2019. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismerem fel ennek ilyen nagyon éles fura hangja van és be nem áll a szája amiket mutattál madarakat néha csipogtak ez meg fhúú
2019. júl. 27. 19:19
 6/11 A kérdező kommentje:
teljesen barna fekete csőrrel
2019. júl. 27. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Az nyugtasson morálisan, hogy nekik sokkal több okuk lenne idegeskedni az emberek miatt :D
2019. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt itt egy madár,amelyik folyamatosan csipogott,1 nap után megelégeltem,kimentem megnézni,és a fiókája kiesett a földre
2019. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy a macskára haragszik és próbálja elriasztani. Nálunk a rozsdafarkúak lépesek órákig kiabáln, ha látják valamelyik macskát.
2019. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Mifelénk a rozsdafarkúak kattannak be esténként, elég idegesítőek, de legalább összefogdossák szúnyogokat meg a többi ilyen zümmögő dögöt az ablak elől :D
2019. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!