Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnam a hazamhoz...

Hogyan tudnam a hazamhoz szoktatni a galambot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy galambom ami szinte minden nap meglatogat delutan korul ,jon ,eszik es utanna elmegy. Nagyon jambor a kezembol szoktam etetni de kb 30perc-1 orat ul es utanna elmegy.Mivel tudnam azt elerni , hogy itt maradjon es ne menjel el? A galambot en neveltem , fioka koraban kaptam.Van duc is epitve neki nehanyszor berepult de sosem ult ott tobb ideig. Csak ez az 1 galambom van. Elore is koszi a valaszokat !

#galamb #galambtartas #galambidomitas
2019. aug. 25. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A madarak szabadon szeretnek étezni, nem tűrik a bezártságot, főleg, ha már ismerik a szabadságot.

Szerencsés vagy, hogy megtisztel a jelenlétével:)

Mi is neveltünk sok fiókát, sérültet, aztán elengedtük őket, és visszajártak, meglátogattak. Szerintem ez bőven elég. Volt, amelyik a párját meg a fiókáit is elhozta "bemutatni".

Vegyél neki párt, vagy még pár galambot, akkor talán ott maradnak. De az akkor már komoly törődést igényel.

2019. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!