Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam, vélemény?

Figyelt kérdés

Hello!

A lényegre török, nimfa vagy pennant papagáj? Tudom, hogy teljesen más, de ezért kérdezem. Ez a kettő faj tetszik nekem nagyon, viszont nem tudok dönteni. Valaki aki tud pro es kontrákat írni, ne tartsa magában, segítsen nekem! Köszönöm!

(Nem vagyok kezdő)



2019. szept. 25. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nimfa
2019. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nimfa
2019. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A pennant halk és nem csíp nagyot, de most jön a de!!! A pennantok kényesebbek, ezért nincs minden másodig embernek pennantja.

Nimfát válassz inkább, mert azt jóval könnyebb tartani; bár nekem volt nimfi, de a hullámosok jobban bejöttek, így most is van egy hullámos-párocskám, ők is jó háziállatok!!!



20/nő

2019. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
aranyos háziállatok, kalitka körül minden tiszta toll és maghéj, volt hullámosom
2019. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget!

Meg a hullamoson es/vagy katalinon is gondolkodom, bar nekem a nagyobb testu papagajok jonnek be

Kovetkezo kerdeseim, h

1) Lehet Katalint es Hulit egyutt tartani?

2) Ha igen/nem hanyat lehet melyik fajbol egy 150cm Szeles x80cm Mely x106cm Magas roptetoben/kalitban tartani? (tudom hogy ha tobbet tartok akkor minimum 3 par kell legyen)

3) Illetve ha van mas otlet akik elfernek ebben 150x80x106-os kalitban, szivesen meghallgatom 😄

2019. szept. 30. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!