Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SÜRGŐS! Találtam egy kis...

SÜRGŐS! Találtam egy kis fecskét, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Előbb találtam egy kicsi fecskét, illetve már voltak fekete tollai de látszott hogy a "babatollak" még jönnek le róla. Nem hoztam haza hanem betettem egy bokor aljára.

Jól tettem, vagy inkább felhozzam? :S

Mivel tudnám etetni?

Ja, és egyébként már próbált repülni, meg ráakaszkodott a felsőmre. A 4. emeleten van egy fészek, valószínű hogy onnan eshetett ki az első szárnypróbái közben.


2010. júl. 15. 19:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ez egy kép hogy megmutassam hogy még nincs ilyen fejlett


[link]


Akkor az még nagyon kicsi?

2010. júl. 15. 19:15
 2/12 anonim ***** válasza:
De aranyos :D én egy törött szárnyú galambot mentettem meg. Ha a fecske nem tud repülni, tedd egy helyre, ahonnan nem tud elmozdulni, én egy kalitkába tettem, az a legjobb. én minden nap kiengedtem egy kicsit, had mozogjon, a végén már nem is menekült, hanem keresett a földön egy farönköt és egész nap csak ült, ha látott egy bogarat, azt felkapta és megette :D egy hét múlva egyszercsak felszállt a farönkről és elrepült.
2010. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképp visszahoznám, a macskák az ilyen madarakat megeszik azonnal...
2010. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én magokkal etettem, és mindig kitettem egy kis ásványvizes flakon kupakjába vizet, és azt kortyolgatta.
2010. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akitöl anyud óva int válasza:
0%
Vidd haza, van egy tuti receptem hozzá.
2010. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ha a bokor alján hagytad, lehet hogy már megette valami macska,


Amúgymeg ha van botmixered vagy turmixgéped, akkor konzerv kukoricát pépesíts és azzal is lehet etetni, de a pépbe keverj még szárított vizibolhát, vagy halkaját amit az állatkereskedésbe lehet venni..


vmi szemcseppentő félével etesd amivel fel tudod szívni a pépet és nem durva a másik vége.

2010. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A fecske csakis rovart eszik lisztkukacot meg lehetne próbálni
2010. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kismadárnak még ne adj magot, mert megakadhat benne, csak pépeset!


Ha majd mindenhol itollasodik és már próbál repkedni akkor adhatsz neki magot, de addig nem mert megpusztulhat tőle..

2010. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rovaropk a természetes tápláléka, de a kukoricapép egy jó alap mert sok benne a tápanyag,a szárított halkaja meg megadja neki az ízt és a plussz fehérjét!


Gyorsabban fog fejlődni mintha csak kukacokkal etetnéd sé a kajája is egyszerábben térolható a hűtőben.


csak etetés előtt mindíg hagyd felmelegedni a levegőn..

2010. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget! De nem segíthetek rajta, mert anyum nem engedi mondván úgyis meghalna =/
2010. júl. 15. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!