Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ti milyen madarat tartanátok...

Ti milyen madarat tartanátok egy 5 méter széles 10 méter hosszú és 5 méter magas reptetőben?

Figyelt kérdés

Semmi tapasztalatom nincs madarak tartásában így fontos hogy kezdőknek is ajánlott legyen. Bírják a hideget és azért mutatós is legyen.

Van egy nagy hodály amit semmire nem használunk és azt szeretném átalakítani ilyen célra.



#kezdő #papagáj #madár #külső reptető
2019. okt. 24. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden madárnak le kell minimum fóliázni télre, vagy védőházikót betenni. Ha be tudsz tenni mondjuk egy 2 m³ as védőházikót amiben télen is van 20 fok, akkor konkrêtan bármit tehetsz bele
2019. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze a legtöbb díszmadárnak elég 10-15 fok is, de találj egy fajt amit akarsz tartani, és utána gondolkozz a röpdén, azért nemárt, ha van tapasztalatod..
2019. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha valaki tud ajánlani olyat amit lehet állandóan kint tartani akkor utána nézek az igényeinek és úgy alakítom át az épületet, megfelelő méretű kis házzal erre gondoltam en is és a fűtést is kitaláltam hogy infra hősugárzóval biztosítanám bent.

Ma de milyen lenne jó?

2019. okt. 24. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen madarat tarthatsz, amit a díszmadár piacon találsz, ha van védett, fűtött háza. Nem tudok olyan díszmadarat aminek ez ne lenne megfelelő eddig
2019. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdő madártartónak nem véletlen, hogy a hullámost és a nimfát szokták ajánlani. Nem kezdhetsz bármilyen fajjal, mert más az igényük, tartásuk, viselkedésük. Nem úgy működik, hogy veszel 2 madarat és kirakod télre. Fel kell készíteni őket, de ehhez már késő úgy, hogy a röpde sem áll készen még rá. Kezdésnek huli, vagy nimfa, aztán mikor már van egy kis tapasztalatod, mehet mellé más faj is, mivel elég nagy a röpde. (Mindegyik papagáj fajt párban kell tartani.)
2019. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

En sem most szeretném megvenni őket csak most kérdeztem mert a télen lesz időm elkészíteni a helyüket és elolvasni mindent amit róluk találok. Szerintem nimfa lesz egy pár darab de elolvasom milyen arányban érdemes tartani őket

2019. okt. 24. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kanárit tartanék, igaz az nem papagáj.
2019. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!