Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit gondoltok van rá esély,...

Mit gondoltok van rá esély, hogy ha a 3 papagájommal külön-külön foglalkozom akkor megtanulnak beszélni?

Figyelt kérdés
2 hullámos és egy nimfa
2010. júl. 24. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem olyan fajta papagájok, amelyek tudnak "beszélni".


[link]

2010. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hogyne lennének azok?:O:O

dehogyis nem!!!!!!

2010. júl. 25. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én hullámos papagájom elég jól megtanulta a hangutánzást, szerencsétlennek ez lett a veszte:) Egy idő után annyit beszélt, hogy éjszaka is csak mondta és mondta...végül elajándékoztam egy tenyésztőnek. Azt mondta, hogy kb. 1 évig kivehető volt az ő beszéde a többiek csiripelése mellett.


Szerintem nem fogod tudni megtanítani őket a hangutánzásra, ha hárman vannak. Előtte nekem is volt egy párom, de azok csak egymással voltak elfoglalva, emiatt nem is lehetett őket kézhez szoktatni.

2010. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fog sikerülni...

Nekem két Arapapagájom van, folyékonyan beszélnek, de nem mindig hajlandóak válaszolni...

2010. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha éjjel nappal tanítod őket akkor igen! JA A PAPAGÁJOK NEM TUDNAK BESZÉLNI, EGYIK FAJTA SEM, MERT A PAPAGÁLYOK CSAK HANGOT UTÁNOZNI KÉPESEK, VAGYIS HA AEGY PAPAGÁLYNAK SOKSZOR ELMONDASZ egy szót akkor azt megjegyzi! még valami, a tudósok bebizonyították hogy egy papagálynak az agya ugyanolyan teljesítménnyel bír, mint egy 5 éves gyereknek!
2010. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!