Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S O S! Valami történt a...

*fanni* kérdése:

S O S! Valami történt a papagájommal. Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ma délután észrevettem hogy a papagájomnak a csőre mellett valami kijött( fehér, szerintem kemény)és most az elkezdett VÉREZNI , szerintem felszakadt. Anyukámmal az a sejtésünk hogy atka lehet, vagy valamilyen élősködő de nem biztos. Azt még elmondom hogy egyedül van, és hím. Gondolkodtam rajta hogy veszek neki egy párt de mi van ha ő is elkapja.
2011. máj. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz, ő megmondja, mi a baj. Addig ne vegyél másik papagájt.
2011. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beus35 ***** válasza:

Vidd el orvoshoz,ne itt kérdezd meg,mit csinálj stb..

Esetleg,aki hasonlóan járt az leírja....

2011. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én előszöris felhívnék egy állatorvost és megkérdezném tőle, megvárnám mit mond és mit tanácsol. És ha azt mondja hogy meg kell nézni és be kell vinni, akkor elvinném állatorvoshoz. Nem tudom mi baja lehet, az én papagájaimnál még ilyet nem tapasztaltam szerencsére. Jobbulást kívánok neki!!
2011. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok még: Sajnálom szegény papagájt.
2011. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 apaje válasza:
kenyd be aszt a reszt diszno zsiral 2-3 napon keresztul
2011. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beus35 ***** válasza:
Elvitted orvoshoz?!!
2011. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!