Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikort6 tartják a galamb...

Kataleyya kérdése:

Mikort6 tartják a galamb fiókák a testhőmérsékletüket?

Figyelt kérdés
Ma olvastam egy cikket a madarak fiókáiról, hogy mennyire eltérnek egyes fajták, fajok egymástól és eszembe jutott, hogy egy betűt nem írtak arról, hogy mikortól stabil a hőmérsékletük. Úgy tudom, hogy a fiókák egy ideig nem tudják tartani a saját hőmérsékletüket, majd néhány nappal később már képesek szabályozni azt. De pontosan mennyi az a néhány nap? Pl a gerléknél, vagy a háziasított fajtáknál? Elnézést, ha butaságot kérdezek, de az internetet sem találtam semmit erre vonatkozóan.

#galamb #madár #fióka #testhő #testhő szabályzás
2020. máj. 11. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor már teljesen tollasok. Amíg pelyhesek, szöszik, addig nem védi őket teljesen a tollazatuk, ezért ül rajtuk a mama.
2020. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Galamboknál kb 1-2 hét mivel 2 fióka szokott lenni akik melegen tartják egymást,ilyenkor jó esetben még este rájukülnek de nem mindig.
2020. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!