Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Dolmányos varjú mennyire van...

Dolmányos varjú mennyire van el aranyfácánnal?

Figyelt kérdés
Ez tuti hülye kérdés, de a tesómnak aranyfácánja van, nekem meg dolmányos varjam lesz, és nem tudom, hogy mennyire lennének el egymással. Mindkettő társas állat, és lehetnének egy röpdében, ha nem utálják egymást. Persze ha nem jönnek ki jól, külön lesznek, csak gondoltam előre megkérdezem.

2020. máj. 16. 22:22
 1/3 anonim válasza:
0%
Nagyon helyesek együtt, én még egy nyestkutyát betennék melléjük, a társas túlélési ösztön jól összekovácsolja őket.
2020. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dude ne utálj már
2020. máj. 17. 00:57
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

A dolmányos elég kötekedő, szerintem nem lenne nyugta a fácánnak, előbb-utóbb belepusztulna a folyamatos stresszbe.

A fácán mellé kell egy fácántyúk, a dolmányos mellé meg egy másik dolmányos.

Ha megtapasztaltad volna, milyen a karanténban egyedül bezárva lenni, akkor elgondolhatod, milyen fantasztikus a fogságban tartott állatoknak egész életükben.

Dolmányost olyant szerezz, amelyik tartósan sérült, nem tud visszamenni a természetbe.

Bezárva tartani méghozzá egyedül egy egészséges vadmadarat az kegyetlenség, kínzás.

2020. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!