Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy sérült fekete...

Találtam egy sérült fekete rigót, mit tudok tenni vele?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Madármentőket keress meg.
2020. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban madárkórház. Nagyon segítőkészek. Addig is tedd egy cipősdobozba, ami levegőzik. Lényeg hogy sötét helyen legyen. Minél kevesebb stressz érje. Az aljára tehetsz újságpapírt hogy ne a nagydolgába üldögéljen. Ne etesd, ne itasd, a madármentők majd tudják mit kell vele csinálni. Örülök, hogy megmentetted. :)
2020. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Hortobágyi Madárkórházat, a sukorói Vadmadárkórházat vagy a Fehér Holló Vadmentő Alapítványt keresd meg.
2020. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagy állatorvos,így semmit. Hívd fel Hortobágyot, országszerte vannak önkénteseik.

Ha megírod helyileg hol van, elküldöm a legközelebbi elérhetőséget.

Addig is dobozba kell tenni, nem matatni, kevés főtt tojással, gilisztával, lisztkukaccal, almával, vízzel kínálni

2020. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!! :)
2020. jún. 11. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A sérült vadon élő állatok, az elárvult fiókák és kölykök befogadásával, gyógyításával és felnevelésével, mint természetvédelmi mentőhely veszünk részt az aktív természetvédelemben.
2020. jún. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon remélem, nem itt vártál napokig tanácsra, hanem volt annyi eszed, hogy a gugliban keress olyan állatorvost/állatklinikát, ahol madarakat is ellátnak és tőlük kérj segítséget.. Fogadjunk, hogy okostelód van és még a WC-re is magaddal viszed... :)
2020. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 fecskefiókát mentettem a minap, körbe kellett telefonálni az ország összes madárkórházát mire felvették, de sikerült végül. :)
2020. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6#, melyik egyesület ez?
2020. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!