Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Macskánk megfogott egy fekete...

Oli12r kérdése:

Macskánk megfogott egy fekete rigó fiókát este.bevittük egy ketrecbe egy kis szénába másnap kirakuk a ketrecet egy asztalra jött az anyja de a fióka csendben volt és(lent tovább)(?)

Figyelt kérdés
Nem találta az anyja adtunk neki pár csepp vizet és csirke combból feldarabolva adtunk neki pár pici szemet belőle mert nem volt liszkukac annyi a kérdés hogy tovább hogyan neveljük?

2020. júl. 6. 07:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
És ezt mondtad a telefonban a madármentőknek is, hogy törött szárnyú és fél lábú a kismadár?
2020. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
A fél lábát láttam, a törött szárnyat ők mondták miután bevitték.
2020. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem addig földes kesztyű segítségével bele kellett tennem egy dobozba, tető nélkül. Ők kijöttek érte és mondtam nekik, hogy majd szeretnék valami információt kapni, hogy mivan vele. Miután megvizsgálták látták, hogy eltörött a szárnya és utána mondták, hogy köszönik és viszlát.
2020. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 Baromfikat tartok és papagájaim is vannak (fiókákat is neveltek). A földön lévő madár általában nem szorul segítségre, hiszen kirepült, a szülők etetik. Gondolom úgy értették a madár mentők, hogy ne nyúlj hozzá, mert nem szorul segítségre. Amiről te beszélsz, az csak az emlősöknél van. Tudod, ezért nem szabad az őzgidához sem nyúlni. A madarak más madár fiókáit is felnevelik, nem szag alapján nevelik a fiókájukat. Össze-vissza tapogathatod, nem fogja eldobni, attól még a szülő etetni fogja. Akkor hagyja ott a madár a tojást, fiókát, ha folyamatosan zargatva vannak. De kicsit eltértünk a témától, inkább arra koncentráljunk, hogy a kérdező szóljon a madármentőknek.
2020. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Feltéve, hogy nem vagyok hülye, igen, tudom, hogy az csak az emlősöknél van. De az a fióka két napja ott vergődött.

És én csak azt írtam le amit már egyszer átéltem. Kíváncsi lennék, hogy az okoskodók közül hányan élték már ezt át. (Nem neked szól 14-es)

Szóval igen, madár mentőket kell értesíteni.

2020. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%

"Ha minden igaz földes kesztyű segítségével kell megfogni, mert akkor az anyja nem érzi rajta az ember szagot"

Ne haragudjatok, de még azt is odaírtam, hogy HA MINDEN IGAZ. Azaz nem biztos!!!!!!!!!

2020. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#15 Akkor vagy azért mondták, hogy ne csípjen meg téged, vagy ennyire nem értett hozzá az illető. Van ez így sajnos, ők is emberek, náluk is vannak kezdők, vagy tudatlanok. Ne fújd fel a dolgot, elhisszük, hogy ezt mondták neked.
2020. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%

Ki a f_sz ez a pontozóbarom? Menjél át a szex és szexualotás kategóriába vagy a magány, egyedüllétbe!

Utálom ezt az új arculatot. Csak azért maradtam ezen a koszvadt helyen hogy segítsek a madaraknak. Azért írtam, hogy helyileg hol, mert talán tudnék ajánlani ömkéntest az országos lefedettségből! De neeeeem, ez nem lenne hasznos, és a hülye gyakori kvanagy piros körben jelzi is a nullával!

Ha Pesten van, akkor exopet. Hernád utca 40 7.ker. este 6ig oda kell érni.

Ha megfogta a macska sajnos nagy valószínűséggel belehal a belső sérüléseibe. Azért kell enni adni mert ha legyengül, kevesebb az esélye a túlélésre.

2020. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget írtunk a madár mentőknek azt mondták hogy nem baj ha vizet ivott csak nem szükséges
2020. júl. 7. 11:12
 20/20 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól van
2020. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!