Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valaki tud olcsó (papagáj)...

Valaki tud olcsó (papagáj) kalitkát ajánlani?

Figyelt kérdés

40-50 ezer alatt kéne, és legyen kb 1 méter széles. (Ilyen széles kalitkánál a többi méretnek már jónak kell lennie.) Rácstávolság 1,7 cm-nél ne legyen nagyobb! Jó lenne még, ha gurulós lábakon állna.

Kerestem sokat, de nem találtam meg az igazit. Köszönöm annak, aki segít!



2020. júl. 7. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én barkácsolnék inkább, azzal biztosan kijössz olcsóbban.
2020. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen papagájnak keresel és hányat akarsz benne tartani?
2020. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 nimfát.

Barkácsolni nem szeretnék, és hely szűke miatt volier sem jó!

2020. júl. 7. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináltathatsz is (pl Gyulakalit) vagy pl tudok ajánlani egy Fb csoportot (ha érdekel, írj privátot), ahol rendszeresen hirdetnek kalitkát. Nimfának 1,5-es rács távolság kell, afölött baleset veszélyes.
2020. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én is a Gyulakalitot ajánlom, vagy valakit, aki foglalkozik ezzel. A vásárolható kalitkák sokszor túl vannak árazva, és méretben sem feltétlenül megfelelők.
2020. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Néha i lehet fogni 1-1 jó vételt, neken sikerült jófogáson. 5000 kettőt, bár egyik sem olyan nagy mint amiről beszélsz. De általában elképesztő összegeket kérnek egy rozsdahalomért is amibe még a fejem sem fér be.

Jófogás, vatera

2020. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!