Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagáj hordozót tudtok ajánlani?

Papagáj hordozót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nimfa papagájnak kéne hordozó táska, vagy kisebb hordozható kalitka. Kisebb kalitkákat már találtam, de nem tudom, hogy azoknak a kicsi ajtaján kényelmesen átfér-e egy nimfa. Árban lehetőleg legyen 10000ft körül.

2020. júl. 8. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Milyen célra? Szállító ketrecet keresel? Abban pont az a lényeg, hogy minél kisebb, annál jobb, hogy ne tudja magát összetörni a madár szállítás közben.
2020. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk szabadon van a madár a szobában :) (egyedül, mert mentett, a többi madár bántalmazta, így fél. Próbáljuk szoktatni)


Így csak egy pici, gondolom eredetileg dísznek készült kalitkája van, amiben az etetőtálja is van. A benne lévő ülőrúdon kényelmesen elfér, az alján állva kilóg a farka vége.


Az ajtaján könnyen befér. Néha lusta megkerülni a kinyitott, rögzített ajtót, és alatta szuszakolja át magát :D Vicces látvány, őt nem érdekli. A vadonban is odúkban fészkelnek, amíg átférnek rajta addig oké.


De a tetejét is ki lehet nyitni, egyszer kénytelen voltam megfogni és ott betenni.

2020. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy tudni kéne, milyen célra. Ha szállítod rövid idejig akkor legjobb és legegyszerübb egy légzőlyukakkal ellátott cipősdoboz. Ha stresszel, vergődik a kalitkában
2020. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!