Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülött kortól melyik fajta...

Újszülött kortól melyik fajta hordozót ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Többet néztem, Tudom, hogy elég különböző fajta mind... pl Liliputi rugalmas kendő, Liliputi szövet kendő, Lili Tai, Fornessi, Hoppediz Bondolino

2020. jún. 10. 00:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Újszülöttnek kendőt, utána sokáig és nagyon praktikusan használható a bondolino.
2020. jún. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Rugalmasat használtam a lányommal


A fiam azt nem szerette, szövöttet próbáltunk, az bejött


Manduca csatosat később mindkettejükkkel

2020. jún. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Először kendő mindenképp. Rugalmas, szövött vagy karikás.

Később, mikor már erősebb a háta, lehet mást is, de igazából egy szövött kendő akár egész hordozós kor végéig jó. Csak jó hosszú kell. A rugalmas nagyobb súlynál nem tart jól, a karikásat pedig kész művészet hátra fordítani.

2020. jún. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a szövött kendőre. Utána olyan 6-8 hónapos kor között érdemes beszerezni egy kendős csatost. A magam részéről a Babybooz, Sweetberry, Ringa márkákat preferálom.
2020. jún. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
10%
Hello, tőlem nagyon távol állt a kendő, én újszülött kortól manduca csatosat használtam. Van benn újszülött szűkítő. Szerintem kényelmes volt. 6 hónaposan már a hátára vettem mert elől nehéz volt.
2020. jún. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Először karikásunk volt, aztán bondolino. Azt imádtam. De az egy újszülöttnek még nem jó.
2020. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
8%
Én nem nagyon tenném a babám semmilyen hordozóba, elég kényelmetlennek tűnnek és ezen felül a lábai is nagyobb eséllyel fognak befele állni.
2020. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora butaságot rég hallottam.
2020. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
12%

Miért lenne butaság?

Én is hallottam már sok helyről.

2020. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Mitől állna befelé a lába?


Nekem kényelmes, mi 8-10 kmeket sétáltunk vele napi szinten, a gyerek jókat aludt benne. Szerintem nem tette volna, ha kényelmetlen.

2020. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!