Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szelíd, hámmal kivitt papagájt...

Szelíd, hámmal kivitt papagájt be lehet vinni állatkertbe?

Figyelt kérdés
A nimfám nagyon szelíd, amikor röptető hámmal kiviszem a szabadba akkor is csak rajtam ül, így gondoltam elvinném magammal pár helyre ahova megyek. Kutyát ahogy olvastam be lehet vinni állatkertbe, lehet ezt papagájjal is?

2020. júl. 20. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapból hámmal reptetni veszélyes. Bármikor megijedhet és az életébe kerül, mert a hám eltöri a csontjait. Magyarul csak nyugodt környezetben reptetheted hámmal, az állatkert nem nyugodt hely egy préda állatnak.

Inkább legyél jó gazdája és vegyél mellé párt, mert egyedül nem tartható!

2020. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szabályzatban van írva,hogy semmilyen állatot nem lehet bevinni.
2020. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van neki párja, de engem valamiért jobban szeret. De a többit köszönöm
2020. júl. 20. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tilos állatot vinni magaddalaz állatkertbe.
2020. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát sem lehet állatkertbe vinni, sem másmilyen állatot főként állategészségügyi veszélyek miatt.
2020. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vinném az állatkertbe az tuti. Megijedhet valamitől, megijedhet a többi állat, fertőzést kaphat el/vihet be.

Valahol máshol tervezzetek közös programot.

2020. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem vihetsz sem kutyás sem más állatot az állatkertbe! Nem tudom hol hallottál ilyesmit. Felelőtlen dolog is lenne részedről lehet megijedne nagyon nem értesz hozzá ha ilyen ötleteid vannak.
2020. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!