Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámosom nagyon szépen...

A hullámosom nagyon szépen beszél és ragaszkodik hozzánk de ha veszünk mellé egy hímet társként, akkor elfelejt beszélni?

Figyelt kérdés
Csak mert hallottam egy olyan példát hogy a papagáj beszélt és amikor társat kapott már nem beszélt. Ez mindenképp így van?
2010. aug. 8. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én papagájaim 7 évig éltek együtt, és a hím gyönyörűen beszélt.

Ez nem befolyásolja.

2010. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a beszélést nem tudom de ha van EGY papagájod és mongyuk tanítod erre-arra és már tud egykét dolgot és veszel hozzá másikat akkor nem tudod már többet tanítani.. egy könyvben olvastam mert mielött kaptam olvastam róluk egy papagájokkal foglalkozó könyvben..
2010. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt párban is, egyedül is. A pár egyszerre került hozzám, őket nem is lehetett kézhez szoktatni, mindig egymással voltak elfoglalva.

Amikor egy volt, ő fiatalon került hozzám, és nagyon megszelídült, tudott is egy két hangot utánozni.

De nem tudom, hogyha utólag kap egy társat, akkor hogy fog reagálni, bár én valószínűbbnek tartom, hogy onnantól már nem fog tanulni, inkább csiripelni a párjával. És szerintem idővel elszokik Tőled is.

De ez csak találgatás, talán majd jön valaki, aki megmondja a tutit:)

2010. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első kommentelő vagyok.

Az én madaram felváltva csicsergett-beszélt a tojóhoz.

Nyugodtan vegyél párt a madaradnak.

Vicces lenne, ha "vitatkoznának"!:))

2010. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-Szia!

-Csip-csirip!

-Peti vagyok!

-Csip-csirip!

-Kuss!

-Csip-csirip!


:D

2010. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy fog beszélni, a tanítás már nehezebb, mert akkor már nem figyel rád annyira, mint azelőtt.
2010. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!