Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudnatok nekem linkelni jol...

Tudnatok nekem linkelni jol berendezett madar kalitkakat?

Figyelt kérdés
Ujra szeretnem rendezni a madaraimet, hogy ne legyen unalmas nekik

2020. okt. 24. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora a kalitkád és milyen madarak vannak benne?
2020. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 1m magassag, 50cm-szelesseg, 50cm-hosszusag
2020. okt. 24. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta és hány db madár van benne?
2020. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 db, hullamos
2020. okt. 24. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem jó a kalitka mérete. Hosszra kéne nagyobbnak lennie (minimum 100-150 cm), mint magasságra. Ez csak akkor elfogadható kalitka méret, ha mindennap, több órán keresztül kiengeded őket repkedni és csak aludni, meg enni járnának be kb. Mozogniuk, repülniük muszáj. A torony kalitkákat még berendezni sem lehet normálisan, mert nem helikopterek, hogy felfelé repüljenek. Gondold át és ha van rá lehetőséget, vegyél másik kalitkát (reptetni akkor is kell őket). Ha pedig nincs, akkor inkább kintre (szobában) csinálj nekik kiülőt, játszóteret.
2020. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt tudom mind, csak sajnos, amikor vettem a kalitkat,meg nem tudtam. Es az egy fel eve volt, szvl meg sajnos nincs lehetosegem ra, hogy ujat vegyek. Mar berendeztem, ugy ahogy, minel tavolabb a rudakat, hogy legalabb addig mozogjanak, ameddig egyik rudrol a masikra ugranak/roppennek. Emellett igen, naponta vannak 2-3 orat reptetve, viszont meg sajnos nincs konkret helyuk, ahova ulhetnenek, mert pont miutan megvettem a madarakat, elkezdtuk kifesteni a hazat belulrol es csak most kezd vege lenni, szoval most keresgelek otleteket, hogy mit csinaljak nekik kiulonek (eddig arra a dontesre jutottam, hogy veszek egy hasznalt allo fogast, es arra erositek agakat, jatekokat).
2020. okt. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!