Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Igaz hogy a vadmadarak száma...

Igaz hogy a vadmadarak száma nagyon megcsappant ahol az adótornyok vannak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 14:55
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
#5 Senki nem írta, hogy nevetségessé kell tenni a tényeket.
2021. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen elmállltam tőled, kedves kérdező!
2021. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
68%
az 5 gétől van ez is
2021. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
51%
Meg a covid!!!
2021. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
67%
A sugárzás, amit ezek kibocsájtanak alacsony energiájú sugárzás. Nem vagyok szakértő, úgyhogy csak nagyvonalakban tudom elmondani, de a lényeg az, hogy a sugárzás alapesetben csak növeli a molekulák rezgését. Magyarul melegíti a testet, így működik a mikrohullámú sütő. Viszont, amit a tornyok kibocsájtanak, az gyengébb ennél jóval, kísérletek bizonyították, hogy még közvetlenül mellette is csak elhanyagolható mennyiségben melegít. Ezt azért mondom el, mert még a mikrohullámú sütő sugárzása sem elég erős ahhoz, hogy megbontsa a molekulákat, magyarul radiaktív legyen. Tehét még az sem roncsol, nem hogy egy rádiótorony.
2021. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

Hogy ha a sugárzás felgyorsítja a rezgést, az egyértelműen hogy rossz az élő szervezetre.

Az üzeneteket köszönöm, válaszoltam.

2021. jan. 26. 18:50
 17/57 anonim ***** válasza:
43%
16. Na de azt már nem tudod megmagyarázni miért rossz. Semmi hatása sincs.
2021. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
10%

Túl vagyunk népesedve. Attanborough is megmondta. Senkinek sem érdeke pl.időseket életben tartani, csak nyugdíjat kapnak.

Szerintetek ha Hitler csinálta amit csinált lassan 100 évvel ezelőtt, akkor erre ma már biztosan nem lenne példa? Ugye? Mert otthon a mamahotel puhaságában ti biztonságban vagytok.

Kérdező, sajnos erre nem fogsz választ kapni. Ha fizikus lennél, és kutatnád, kapnál valami választ, valószínűleg azt már nem fogod tudni továbbadni, mert egy relytélyes véletlen balesetben megdöglesz.

Aki nem hisz a sugárzások erejében, annak ajánlom: szedje ki a védőrácsot a mikróból, mikor megy, álljon eléje, amíg várja a kaját-garantálom, hogy elégnek a belei és menthetetlenül meg fog halni elég csúnya kínok között (volt már rá példa). Tehát ne próbáld ki, mert meghalsz.

A madarak száma világszerte rendkívül megcsappant, emberi, időjárási körülmények miatt sajnos.

2021. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
48%

"Aki nem hisz a sugárzások erejében, annak ajánlom: szedje ki a védőrácsot a mikróból, mikor megy, álljon eléje, amíg várja a kaját-garantálom, hogy elégnek a belei és menthetetlenül meg fog halni elég csúnya kínok között (volt már rá példa). Tehát ne próbáld ki, mert meghalsz."


Előbb magyaráztam el, hogy az adótornyok mellett is legfeljebb pár fokkal melegedik fel a test, sehol nincs a mikrohullámú sütőhöz képest.

2021. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
45%

"Túl vagyunk népesedve."

Tudsz tenni ellene.

Pl ne szaporodj!

És finom voltam.

2021. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!