Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Igaz hogy a vadmadarak száma...

Igaz hogy a vadmadarak száma nagyon megcsappant ahol az adótornyok vannak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 14:55
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Nem melegszik a test a sugárzástól, hanem a sejtek rezgése nő meg. Amennyire nem melegszik fel de a rezgésszám emelkedés nagyon nem tesz jót.
2021. jan. 28. 18:50
 32/57 anonim ***** válasza:
40%

sejtek rezgése?

hány hetzes az eltérés?

2021. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
81%
31. Kérdező, ezt inkább hanyagold. Tudod mit jelent a hőmérséklet? Hogy milyen gyorsan mozognak a részecskék. Rezgésszám növekedés = melegedés. Ugyanez történik a napsütés hatására, vagy ha a radiátorra teszed a kezed.
2021. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
62%
És nem a sejtek rezegnek, hanem a molekulák.
2021. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
0%

Most kérem szépen, aki ennyire meg van győződve annak a helyességéről, amit állít, írja le a végzettségét.

Én zenész vagyok, egyetemi diplomával, emellett állatokkal is foglalkoztam. Nem értek sem a fizikához, sem a genetikához, még anatómiából is rendkívüli hiányosságaim vannak. Viszont azt látom, hogy azzal, amerre halad a "fejlődésünk", vmi kvára nem oké.

SZÓVAL, van egyáltalán, aki itt 8-12 osztálynál többet végzett? Mire alapozza az állításait?

2021. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
82%

35

Nekem elektroműszerész végzettségem és agrármérnök -egyetemi- diplomám van.

értek egy kicsit a fizikához és a genetikához és a mutagénekhez.


És az adótoronynak max placebo hatása van!

2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
77%

"Nem melegszik a test a sugárzástól, hanem a sejtek rezgése nő meg."

Kémiából 1-es alá. A sejtek nem rezegnek. Maximum az azt felépítő atomok. Na már most: Ha az atomok gyorsabban rezegnek, akkor nő a hőmérsékletük. Ezt ki lehet mérni. Szóval most megkérlek rá, hogy állj oda egy akármilyen erős adótorony alá és kezdd el megmérni a testhőmérsékleted. Növekszik? Lázas leszel? Ha nekünk nem hiszel, akkor tessék kísérleti úton letesztelni, azt senki az ég világon nem fogja tudni cáfolni.

2021. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
77%
Bocsánat, kémia helyett biológiát akartam írni. :) Bár, ki tudja, egy időben volt róla szó, hogy összevonják a kettőt egy tárgy alá.
2021. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
59%

"Növekszik? Lázas leszel?"


Nem.

2021. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
58%

35. Én bioszt és kémiát tanulok, vadgazdasági egyetemen tanultam. A fizikához nem sokat értek, de annyi megmaradt, hogy mit is csinál a sugárzás és annak a külömböző fajtái. A rádiósugárzás ártalmatlan olyan erősségben, mint amekkora az adótornyokból jön.

Igen, káros az emberi terjeszkedés, de nem minden fekete fehér. Inkább foglalkoznál a gázkibocsájtással, erdőírtással, vagy a túlhalászattal akkor.

2021. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!