Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Igaz hogy a vadmadarak száma...

Igaz hogy a vadmadarak száma nagyon megcsappant ahol az adótornyok vannak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 14:55
1 2 3 4 5 6
 21/57 KárpátokGéniusza ***** válasza:
13%
#20 ő hiába nem szaporodik az ilyen hülyék mint te megteszik! nem voltam finom, de őszinte!
2021. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
30%

#19 es.. Azért pár fokkal ha fél elégszik a tested az nem épp kevés. Hisz alapból kB 36-37 fokos az emberi test, 41-42 nél már akár halálos..

Ha 40 fokos lázban vagy orvoshoz szoktak fordulni..

2021. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
72%

22

Nem hallottam még emberről aki belázasodott egy rádiótoronytól maga mellett. Egyébként egy egy rádiótorony körül megszokták gyéríteni a növényzetet, ezért nyilván nem lesz napi 10 lúd a területen, és nem is oda fognak fészkelni.

2021. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
29%
22. Amit mondtam arra vonatkozik, ha közveztlen mellette vagy. Ennyi erővel a radiátor sokkal veszélyesebb.
2021. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
54%
23 nem én állítottam, hogy adó torony mellett fel fog melegedni. Csak reagáltam az állásra miszerint "csupán" pár fokkal melegszik fel a test ezek mellett. A lényeg le annak amit én írtam a pár fok volt ami igenis sok ha ez megtortenne. Én sem lettem még adotorny mellett senkit felforrni. A lázat pedig csak az emberi hő szemleltetése miatt írtam. Nem hoztam összefüggésbe a toronnyal.. Sajnálom, ha egyeseknek nem érthető.
2021. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
18%
25. Csakhogy a madarak nincsenek hozzákötve az adótoronyhoz. Ha melegük van, elmennek máshova. Pár méterrel arrébb már nem melegíti őket. Sőt, ha fáznak még oda is mehetnek, mint a galambok a kéményen.
2021. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
39%

A sugárzást nem érzed, mert fájdalommentes. Hallottál pl. Csernobilról esetleg?

Akkor sem lesz meleged és nem is fáj, ha röntgeneznek, de attól még átjárja a tested a röntgensugár. Az már bizonyítottan rákot okozhat.

Minden sugárzásnak van valamilyen hatása a szervezetre.

Egyetlen dolgot nem értettem még meg, hogy miért vitatkozok néha buta emberekkel.

2021. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
28%

És szerinted csernobili sugárzás van mindenhol? Huhh, hova jutottunk te jó ég!


Egyébként te vagy az, akitől a mocskolódó privátot kaptam napokkal ezelőtt?

2021. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
27. A radioaktív és a mikrohullámú sugárzás ég és föld. A radioaktív éppen azért nem melegít, mert már roncsol. A mikrohullámú nem elég erős ahhoz, hogy roncsoljon, azért melegít.
2021. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
30%

Nem az én szokásom privátban enyelegni, még teliholdkor sem, már így is rengeteg időmet pazaroltam erre a baromságra, nehogy azt hidd szívem, hogy ennyire fontos lennél.

86'ban itt is volt csernobili sugárzás, meg szerte Európában. Anyukádnak nem adtak jódtablettát (van egy olyan érzésem, hogy nem)? Kérdezd meg szépen.

Nem tudok mit mondani, ha annyira véded azadótornyokat, menj, nyald az oldalukat, töltsd minden idődet mellettük, költözz oda, készíts maketteket róluk, most mit mondjak. Hagyj békén, kezdd azzal.

2021. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!