Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Igaz hogy a vadmadarak száma...

Igaz hogy a vadmadarak száma nagyon megcsappant ahol az adótornyok vannak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 14:55
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Oké nem jól írtam, nem a sejtek hanem a molekulák. Most így jó? Mindenki tudja mire gondoltam de a terelés az megy.
2021. jan. 29. 06:26
 42/57 anonim ***** válasza:
58%
41. Nincs miről terelni. Az is téves, amit mondani akartál, nem csak az, ahogy mondtad.
2021. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Szerinted. Sokak szerint meg nem.

Amúgy meg igen, felesleges a kérdésem. Ugyanis ha valaki bizonyítani tudná hogy károsak minden élőlény egészségére azzal nem fognak foglalkozni. Ezzel együtt kell élnünk.

2021. jan. 29. 10:37
 44/57 anonim ***** válasza:
81%

Mit szerinted???? Ember, azt mondtad, hogy a mikrohullámú sugárzás nem a hőmérsékletet növeli, hanem a "sejtek" rezgésszámát. Ez általános iskolás fizika és biológia egyes. Ezen nincs mit vitatkozni. A rezgésszám növekedése AZ A hőmérséklet növekedés, és nem a sejtek, hanem az atomok rezgésszámát növeli.

Az egy dolog, hogy valaki nem tud ilyen dolgokat, mert nem kell. De hogy nem tud ilyeneket sem és úgy mond ítéletet mások felett a témában, amikor meg kijavítják ragaszkodik a hülyeségéhez, na az már valami.


Amúgy meg, ha káros lenne miért titkolnák el? Azt eltitkolják, hogy a gázkibocsájtás káros? Azt, hogy a gyárak károsak a környezetre? Azt eltitkolják, hogy a műanyag káros a környezetre? Ha káros lenne biztos le lett már volna hozva valamilyen ismeretterjesztőn, vagy tudományos lapon, ahogy ez történni szokott, főleg mivel ehhez politikai érdek is fűződik a zöldpártok miatt.

2021. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

"Ha káros lenne miért titkolnák el?"

Ezt nem titkolja senki. Mindenki tudja hogy káros idegrendszeri hatása van.

Igyekeznek viszont a bizonyítékokat eltussolni.

2021. jan. 30. 09:58
 46/57 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon káros, ezért is viselnek az ottani dolgozók alumíumsisakot.

Ja nem is.

2021. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
12%

Végigfutottam a válaszokon.

Az én véleményem az, hogy káros az egészségre az adótornyok közvetlen közelében tartózkodni, tudtommal előírás is van rá, mennyire közel telepíthetők lakott területhez.

A magasfeszültségű vezetékek közelében ugyancsak nem ajánlott tartózkodni huzamosabb ideig.

Az 5G adók meg pláne veszélyesek, természetesen a madarakra is.

A vadmadarak száma, sajnos sok helyütt megcsappant, különböző okok miatt, amibe beleszámíthatnak az adótornyok is.

2021. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
42%

csak jelzem, hogy a 13. választ (ötgé) szimpla trollkodádnak szántam.


úgy látom valaki komolyan veszi az ilyen szarokat.

2021. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
0%

#48, Megnyugodhatsz, egy csöppet sem érdekel, miket irkálsz 13 alatt, vagy máshol!

Leírtam a véleményemet és kész, ez meg téged nem érdekelhet esetleg.

2021. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
és a végzettséged is leírnád?
2021. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!