Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Emu értékesítés?

Emu értékesítés?

Figyelt kérdés

Olyan segítőkész embert keresek aki tanácsot tudna adni emu értékesítésben. Még csak tervezem, hogy tartok emut, de szeretnék mindennel tisztába lenni. Nem szeretnék úgy belevágni, hogy itt vannak a madarak és nem tudom őket tovább értékesíteni.


Előre is köszönöm a választ.



2021. febr. 9. 15:26
 1/3 anonim válasza:
69%
Tanácsot nem tudok adni, de ha összejönne neked én szívesen vennék kostolót.
2021. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grimfox ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen céllal akarod értékesíteni. Hobbiállatnak még el tudom képzelni, és a tojásokat is el lehet adni szűkebb körökben, pl tojásfaragóknak, és hasonlóknak, de kétlem, hogy nagy piaca lenne. Meg a tartás, és tenyésztés engedélyeztetése sem lehet egyszerű. Ha hobbi célra akarod tenyészteni, akkor sem hiszem, hogy a tartás költségeinél nagyobb összeget tudnál a tenyésztésből visszaforgatni.
2021. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kényes állatok, főleg a kicsik. Eddig csak állatkertben láttam őket Magyarországon. Mivel dolgoztam is állatkertben, emiatt tudom, hogy nagyon kényesek.

Nem lenne egyszerűbb vmi őshonos fajjal kezdeni..?

2021. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!