Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lejárt szavatosságú B kategóri...

Lejárt szavatosságú B kategóriás elsősegély dobozokat fel lehet-e ajánlani madárkórházaknak?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen találtam egy csomót (kb. 7-8 darabot). Mivel teherautókban voltak, így a doboz külseje néhol fekete foltos, ám a bennük lévő kötszer 2 doboz kivételével bontatlan, némelyiken még a gyári gyűjtőzacskó hegesztése is sértetlen.


Fel lehet-e ezt így ajánlani? A kérdést azért tettem fel, mert valamelyiket 2003-ban gyártották.



2021. márc. 21. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel őket, és kérdezd meg. Biztos vannak benne olyan cuccok, amiket fel tudnak használni.
2021. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Decuki vagy 😂💞
2021. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2021. márc. 21. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Tőled:)

Kérdezd meg tőlük, bár ha olyan rég lejártak, vagy nem sterilek (vagy olajfolt van a dobozon),akkor lehet, hogy nem fogadhatják el. Egy próbát megér. Ha nem is steril kötszerként, de rögzítőkötésként biztos jól fog.

Kérdezd meg Mályit, Vadmadárkórházat, Hortobágyot, attól függ, kihez laksz közelebb. Pesten is van sok emberke, aki ezzel foglalkozik.

2021. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kutyamenhelyen örömmel elfogadják, én oda szoktam vinni.
2021. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!