Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fura, agresszív madarak...

Fura, agresszív madarak jelentek meg a kertünkben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig d.u., este felé jönnek, nagyon hangosak, idegesítőek, és úgy tűnik, agresszívak is, àllandóan a cicàm körül kőröznek, de attól is tartok, hogy a cicàm elkaphatja őket, màr egyet lehet, hogy el is kapott. Nem tudom, milyen fajta madarak lehetnek, majd megpróbálom lefotózni őket, és megnézni madàrhatàrozóval..

Hogy tarthatnàm őket tàvol? Egészen közel jönnek, a teraszra is.

Köszi előre is!


2021. máj. 20. 20:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy azt hiszem, színes tollazatúak..
2021. máj. 20. 20:34
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
A Seregélyek szoktak ilyen pofátlanok lenni. :D de tedd már ide is a képet kíváncsi vagyok.
2021. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Igen, talàn ez az, így képek alapján, ahogy ràkerestem köszi!

Ma màr nem tudom őket lefotózni, de holnap megpróbálom, mindenképpen!

2021. máj. 20. 20:37
 4/24 A kérdező kommentje:
De videóból meg nem ismerős...:/ És ennek a seregélynek a hangja is kedves, amik ide jàrnak, azok nagyon zavaróak.
2021. máj. 20. 20:44
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves keress már rá arra is hogy az európai szajkó hogyan néz ki mert a mai napon nálunk is megjelent néhány és a húgomat meg is támadta egy szóval erős a gyanúm hogy esetleg nálatok is ilyen madarak jelentek meg.
2021. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

"és a húgomat meg is támadta egy"

Szerintem épp nálatok forgatja valaki a Hitchcock film remake-jét. 😁

2021. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Ez már tiszta xakták. Bár még mindig inkább madarak támadjanak mint az ufók, akik elvitték Murdör ügynök húgát.


Amúgy madárijesztő esetleg?

2021. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk nálunk azért támadta meg a szajka tojó mert a kis butusnak nagyon tetszett a szinte még röpképtelen kis szajkó és megfogta mert meg akarta menteni, mivel olyan kis esetlenül bolyongott ott a földön és nem gondolta hogy az anyja és az apja is őrzi a kismadarat
2021. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Melyik országban élsz?

Madarak nem szoktak agresszívek lenni.

Nem veszélyesek a cicákra. Legfeljebb egy rétisas, de tuti nem az.

Olvastál egy cikket a varjútámadásokról ami kimosta az agyadat. Ez egy ilyen ország(ha Magyarországonélsz)

Ahelyett, hogy tájékoztatnának, mi a teendő, mikor a 11-es főúton előtted akar átsétálni a kacsamama 10 pelyhes kiskacsával, ehelyett hergelik a buta lakosságot az állatok ellen.

Miért kell minden élőlényt "távoltartani", elüldözni?

És a húgod túlélte vagy még az intenzíven van?

2021. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én undorodok a madaraktól, úgyhogy nem szeretném feltakarítani a tetemét, ha a macska elkapja, amin nem lepődnék meg, mert anyukám azt mondta, hogy reggel is itt voltak, a macskát szinte körbe vették, hergelték, ugràltak előtte, szinte kellették magukat. De anyukám azt is mondta, hogy úgy làtta, mintha a cica félne tőlük. Plusz, én szoktam puszilgatni is a cicàmat, nem szeretnék valamit elkapni.. Amióta hozzànk került (befogadott cica) elég jól leszokott a vadàszàsról, màr nem szokott elkapni semmit. Nagyon szeretem az àllatokat, de a madarakat nem különösebben, és nem szeretném, ha ilyen közel jönnének, a fent említett okokból, és rohadt idegesítőek is, ahogy itt rikàcsolnak, megértem azt is, aki félti a kislányt, ne tàmadja màr meg a saját kertjében őt, még sehol se.. Biztos nem leszek ezzel népszerű, de ha lenne egy légpuskàm, lelőném őket, sajnálom..
2021. máj. 20. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!