Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet tenni agresszív...

Mit lehet tenni agresszív feketerigó ellen?

Figyelt kérdés
Nagy fenyők vannak az udvarunkban, sosem volt egy madárral sem gond, aki ide fészket rakott de a mostani itt fészkelő pár hím tagja nagyon agresszív. Vegzálja a kutyát, a macskát és van hogy nekem is nekem akar repülni. Mit lehetne tenni? Nem akarom, hogy baja essen, de ha így folytatja, meg fogják fogni az állatok... :(
2019. ápr. 9. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd a kutya, de inkább a macska megoldja.
2019. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Félti a kicsinyeket, sok madárfaj hímje támad ilyenkor. Nem tudsz mit csinálni, ha elkapja valamelyik állat, akkor úgy járt.
2019. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha felnőnek a fiókák, abbahagyja?
2019. ápr. 9. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most így védi őket. Kitartás.
2019. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak most támad. Nálunk a varjak is nekimennek ilyenkor az embereknek a fasorban, na az félelmetes, nem olyan kicsi, mint egy rigó.
2019. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor addig még megpróbálom távoltartani én tőle az állatokat.
2019. ápr. 9. 14:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább őt védd meg, ne zaklassák az állatok, mert emiatt védi a kicsinyeit.
2019. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
"Felőlem annyi kék szajkót lőhettek le, amennyit csak puskavégre tudtok kapni, de ne bántsátok a feketerigókat, mert az bűn... A feketerigók mást se tesznek, csak énekelnek az ember gyönyörűségére. Nem teszik tönkre a kertet, nem fészkelnek a kukoricagóréba, mást se csinálnak, csak dalolnak, a szívük mélyéből. Hát, ezért bűn lelőni őket. " Harper Lee
2019. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
❤️ sosem bántanam, csak azért kérdeztem, hogy a macska vagy a kutya se tegye. Délután előjottek a fiókák is a részekből, nagyon aranyosak, a szüleik őrt álltak mellettük. 😊
2019. ápr. 10. 01:07
 10/14 A kérdező kommentje:
Fészekből
2019. ápr. 10. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!