Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Rozsdafarkú fiókák a teraszon....

Rozsdafarkú fiókák a teraszon. Élnek még? (Többi lent.)

Figyelt kérdés
A teraszunkon a bejárati ajtó fölött van egy rozsdafarkú fészek benne pár napos fiókákkal. Eddig folyton láttuk a konyhából a szülőket ahogy hordták a fiókáknak a kukacokat, rovarokat stb., és a kismadarak is mindig csipogtak, láttuk és hallottuk őket. Mostmár viszont kb. 2 napja alig lehet a szülőket látni, a kicsiket egyáltalán nem látjuk és nem is halljuk őket. Attól felünk, hogy elpusztultak. A fészket megközelíteni nen igazán tudjuk mert egyrészt magasan van, másrészt a fészek és a terasz teteje közt mindössze kb. 5 cm van, szóval belenézni a fészekbe sehogy sem tudunk. Szerintetek ez normális, vagy pedig valószínű, hogy már nem élnek?😞

2021. jún. 6. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csak pár naposak? Inkább az a valószínű, hogy kirepültek, azért lett hirtelen csend.
2021. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti hogy csak pár naposak, mivel 2 napja kiesett egy a fészekből, és még csak a fején volt ilyen kis pihe, a szárnyai meg az egész kicsi teste csupasz volt, a szemei még ki sem nyíltak.😇
2021. jún. 6. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
valószínű hogy párzanak
2021. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Létráról el lehet érni, kitapogatni lehet vagy telefont becsúsztatni és levideózni. Én levideóztam. Nagyon hamar kirepültek, két hét kb.
2021. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bevideóztam létráról. Sajnos a fészket le kellett szedni és kidobni, mert már csak a bennük levő kukacok mozgatták a kismadarakat.😞 Lehet, hogy megfulladtak.
2021. jún. 7. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!