Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez fiu vagy lany hullamos...

Ez fiu vagy lany hullamos papagaj? Kerem csak olyan irjon aki tudja nem akarok elbizonytalanodni

Figyelt kérdés
Tudom hogy hogy kell megkulonboztetni oket. csak Az enyemnek van egy kis kekes arnyalat rajta nezzetek meg [link]
2010. aug. 27. 06:32
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én sem akarlak elbizonytalanítani, de az én Zsuzsimnak pont így néz ki és a tenyésztő mondta, hogy lány. Énis furcsállottam de azért mégiscsak tapasztaltabb. Egyébként a monori börzén vettük.
2010. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kislány!
2010. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jol van a kislanyos valaszoloknak hiszek. koszonom a valaszolokat ha meg van valakinek otlete nyugodtan irja le
2010. szept. 4. 14:19
 14/15 anonim ***** válasza:
bármi lehet mi tenyésztjük öket és nagyon sok hullámosunknak ilyen volt elsöre majd lány lett szoval majd idövel kialakul és ha gondolod irj privit
2010. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez tuti lány!

Az enyém is pont ugyanilyen.

Én is azt hittem hogy fiú, míg tojást nem rakott az odúba!:)

2010. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!