Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madar lehet?

Milyen madar lehet?

Figyelt kérdés
Most talaltam szegenyt elazva, ami miatt nem tud repulni, behoztam szaradni biztonsagos helyre (kutya, macska elől). Nagyreszt fekete, kicsi, verebalaku madar, a szeme alatt van egy feher csik, es a mellenel is vilagosabb, szurkes feheres. Farka hosszabb egy picit, mint a verebnek. A szarnyak vegen picit barnas a toll.
2021. júl. 19. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

képküldés jobb ott nem kell kulon kitörölni valamit az urlből

[link]

2021. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a képet nem tudom megnyitni, de a fenyvescinege pont olyan színű, mint a széncinege, csak fakóbb.
2021. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi lett vele, el lett engedve? Lisztkukaccal megkínálva?
2021. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mivel nem volt serult, csak borig azott, max masfel orat volt nalam, ahogy kisutott a nap es probalgatta a szarnyait, mar memt is vissza a szabadba. Lisztkukac hijan fogtam neki legyeket, vizbe martva kinaltam, elvette a kezembol, majd kikopte.
2021. júl. 20. 08:41
 15/15 anonim ***** válasza:
:)
2021. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!