Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik madárka a legolcsóbb...

Melyik madárka a legolcsóbb amivel játszani is lehet, vagy legalábbis elég okos?

Figyelt kérdés
Azaz pl tologatja a labdát,játszadozik,rámszáll stb.Egyébként ha 2 madarat veszek,és véletlenül fiú meg lány lesz akkor mennyi az esély rá hogy tojást raknak és ki is kell?Ja és a könnyű beszerezhetőség is fontos.
2010. aug. 27. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A hullámoson kívül állítólag még a szenegáli az a simogatós fajta, jobban bírja a fogdozást, mint a hullámos - ezt úgy olvastam, de nem tudom, hogy díszállatboltban be lehet-e szerezni, én még nem láttam.

Az én hullámosom egyedül van, és te jó ég mennyit játszik!

Csak a kedvencei: ledobja a csengőjét az ágyamról és várja, hogy felvegyem, aztán az egész előről...

mindig, mindent megrág, a hintáját is folyton leszereli...

amikor házit írok vagy valami mást, odatipeg és fut a toll vége után és engem nem hagy írni...

Szóval jópofa egy kismadár. =)

2010. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

És amit írtál.. igen rádszáll, ha már eléggé megszelídítetted. Mindenhova, ahol biztos helyet talál rajtad, a válladra és cipelheted a szobában, a fejedre és igazgatja a hajad, még a lábujjadra is, ha felteszed egy székre. Komolyan, nekem mindig ezt csinálja és imááádom =)

2010. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szajkó elég olcsó: csak kiszeded a fészekből.

Nagyon intelligens, intelligensebb, mint egy papagáj.

2010. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hello!

Én viszont a nimfa papagájt ajánl

Nekem is van kettő és nagyon kis mulatságos barátok tudnak lenni.

A fiatal hímek állítólag nyelv felvágás nélkül is meg tudnak tanulni beszélni.

Nekem egy hím és egy tojó van.

én nem ajánlom,hogy párban tartsd őket,az enyémekkel nagyon baj nem volt mert testvéreket vettünk és így tudnak játszani egymással.

minél fiatalabb anál jobb.A tojó utánozza a kinti madarakat,amikor elhoztuk őket picikék voltak és egyből hagyták,hogy megsimogassuk őket és szerintem majdnem mindegyik ilyen.Van gyöngyös mintázatú(csak a tojó),sárga,szürke,és fehér.

2010. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi!Nem kellett volna az az állítólag,mert nyelv felvágás nélkül is megtud némelyik megtanulni beszélni (csak a fiatal hímek)
2010. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!