Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik a legszebb és legolcsób...

Melyik a legszebb és legolcsóbb papagáj?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy papagájt venni mert a szüleim nem vesznek nekem..:@ és olcsót szeretnék amit még én is megtudnék venni. Olcsó és szép legyen..:)

És le tudnátok nekem írni hogy mi kell neki meg hogy hogyan kell tartani??


2011. jún. 1. 17:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%

Öhm...


Ne kérd, hogy összeszámoljam összesen mennyi papagáj létezik. Mindenkinek más a szép, és minden papagájnak mások az igényei.

Hogy olcsó, kereskedésben általában drágább, mint tenyésztőnél. De függ ugye a papagáj fajától is. mondjuk láttam hirdetni egy nemes tojót 120 ezerért, na őérte ez az ár semmi.


Szóval inkább azt írd le, hogy mit tudsz neki biztosítani, és akkor ajánlunk papagájt. Kalitka méret, mennyi időt tudsz rászánni, mit szól a család a hangokhoz stb.

2011. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
nekünk van papagályunk és mi mér nem bírjuk elviselni, azért mer 2en vannak és ezért nem barácságosak ha egyedül tartanánk örülne a simogatásnak. És a ketrec nem túl olcsó
2011. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
hullámos, törpe, nimfa amik olcsóbbak pl.
2011. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
de a kalitka 5-10 ezer.
2011. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
a nimfa az kb mennyibe kerül?
2011. jún. 1. 18:14
 6/39 anonim ***** válasza:

Nimfa szerintem 5-6000 ft. De sok minden kell a madarak helyes tartásához, szóval érdeklődj körbe, aztán számold össze kijössz-e, mielőtt belevágsz. Ja és a nimfák tudnak rikácsolni, ha unatkoznak..


A második válaszolónak pedig üzenem, hogy rossz nem ártana egy kis nyelvtant tanulni, mielőtt másoknak fájdalmat okoz azzal, hogy ír..

2011. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt sok mindent olvashatsz a tartásukról:


[link]

2011. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Valószínűleg találsz olcsó papagájt minden második állatkereskedésben. Ha nagyon szép kellene, azt ne keresd olcsón, valószínű, hogy nem találsz. Egyébként, szerintem mindegyik papagáj szép.


Ha megfelel az állatkereskedéses módszer, akkor valószínűleg találsz ott hullámos papagájt: [link]

az még nálunk "falusi parasztoknál" is van. Most nem jut eszembe még fajtanév, de azt hiszem a hullámos papagáj a legolcsóbb.

2011. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

köszi mindegyikőtöknek.:))

a hullámos papagáj mennyibe kerül?? És azt meg lehet tanítani beszélni?

mert igazából olyat szeretnék amit meg lehet tanítani beszélni :P

2011. jún. 1. 18:33
 10/39 anonim ***** válasza:
Egyébként kalitkát biztos kapsz 9000 alatt, mert mi a hörcsögketrecet úgy, hogy be volt rendezve egy csomó tárggyal, 5200ért vettük.
2011. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!