Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kettőnél több hullámos papagáj...

Kettőnél több hullámos papagájt a szobában tartók?

Figyelt kérdés

- Mekkora helyen tartjátok? Mennyit engeditek ki őket? Esetleg van "madárszoba" vagy hogy oldjátok meg?

- Mennyire hangosak együtt?

- Hogy jönnek ki a csoport tagjai? Mi történik, ha egy tag elpusztul vagy egy új tag érkezik? Milyen szempontok alapján választotok a meglévők mellé új madarat?



2021. szept. 12. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag röpdében tartható együtt 1 párnál több huli, mert vérengző huligánokká tudnak válni. Szobába nem ajánlom őket kolóniás tartásban, inkább csak párban.
2021. szept. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- Egy nagy kalitkában vannak. nem tudom pontosan mekkora, de elég nagy. Nekem kettő van és nagyon szeretnek kint lenni. Amennyit tudok rájuk figyelni annyit vannak kint. Hétvégén van, hogy egész nap kint vannak. Hétköznap kb. 5-6 órát is tölthetnek kint. Mivel imádnak repülni és kell is az izmaiknak a repülés. Bár előfordul, hogy maguktól visszamennek enni meg hasonlók. Igazából annyi, hogy amint hazaérek kinyitom a ketrecajtót és lefekvéskor visszazárom.


- Nálunk nincs külön ,,madárszoba" viszont van egy helyiség a házban ahol alig van bútor és sok helyük van és ott szoktak álltalában röpdösni. (de ez nem madárszoba és nem ott van a ketrecük csak kiengedem őket oda is.)


- Őszintén szólva nem hangosak együtt, sőt még halkabbak is mivel lekötik egymást. Néha énekelgetnek egymásnak meg beszélgetnek egymással (persze csipogással) és ez egyáltalán nem hangos sőt igazán aranyos.


- Erre a kérdésre nem tudok válaszolni, mivel én ketten tartom őket. És ha nem röpdében tartod őket nem ajánlatos kettőnél többet tartani (de egyet sem).

2022. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!