Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez jó ketrec lenne?

Ez jó ketrec lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Kettő darab nimfapapagájról lenne szó.



2021. okt. 2. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10: igen, csak a szám jár. (3, 6, 9 válaszok)

[link] - tessék, a 2 hullámosomnak ez a 150*60*70-es kalitkája. Én csináltam, pár hete készült el, egy 100*50*80-ast cseréltem le, amit használtan vettem - pár évig jó volt, de én azt is kicsinek találtam, ebben sokkal többet mozognak.

A kérdezőnek ez a stílus nem hiszem, hogy jó, mert a nimfák szerintem gyorsan szétkapnák a 20*30-as léceket.

Amint azt a kérdezőnek is többször tanácsoltam, én csináltatnék, én is megnéztem az ilyen lehetőségeket is, találtam is párat, csak nekem végül egyszerűbb volt magamnak megcsinálni, mert nem volt benne semmi bonyolult, így legalább nem kellett szállíttatni. (És nyilván olcsóbb is volt)

2021. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!:)

Végül úgy határoztam veszek 2 darab ketrecet, ami egynek jó, és összehegesztem.

2021. okt. 4. 17:58
 13/13 anonim ***** válasza:
12-re: szerintem ez nagyon jó ötlet! (Én a nyulaimnál csináltam ugyanezt:))
2021. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!