Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1. Sokan miért nem szeretik a...

1. Sokan miért nem szeretik a madarakat? 2. Miért tartják őket ilyen kevesen?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 14:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%

Ez elég érdekes kérdés.

Ennyi erővel a halakkal mi a helyzet? Vagy hüllőkkel?


Amúgy meg porosak, zajosak például.

2021. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
99%
Mibol gondolod hogy nem szeretik sokan? En sem tartok a tyukokon kivul mast, de attol meg szeretem oket, most is jo hallani a csiripelesuket, madareteto is van mindig telen. Ha talalok serult, azott madarat, azokat is behozom, mig megerosodnek. Feher bobitas kakadut csak az ára miatt nem tartok, a tobbi pici papagajjal meg ugy vagyok, hogy minek... szepek, de irto hangosak.
2021. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretem a madarakat, és éppen ezért nem tartom őket kalitkába. Van több madáretetőm, szórok eléjük magvakat, nyáron teszek ki nekik vizet, fürdeni etc. Szóval én szeretem a madarakat.
2021. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%

Szeretem a madarakat.


Azért nem tartok madarat, egyrészt nem is ismerem az igényeiket, illetve nem tudnám megoldani, hogy a kalitkán kívül, -ahol nincs hely repülésre- tudjon repülni. Mégsem ülhet egész életében egy kis ágon. (nem tudom a papagájok szoktak ilyen kis rudakon ülni). Szabadon meg lakásban nem is tudom lehetne-e tartani, még az lenne a "legjobb".

2021. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem a madarakat, azért nem tartom őket. Látcsövem van, nem kalitkám.
2021. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
99%
Szeretem őket, de a tyúk a kedvencem, panelban meg azért necces lenne, hogy mindent összepiszkít 😅
2021. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
14%
Csak a gazdagok tudnak madarakat tartani
2021. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
80%
Szeretem a madarakat, de nem szobatiszták pld mint az ebek.
2021. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem. Egyik legkedveltebb egzotikus állat a papagáj. Sajnos sok olyan is tartja, akik három mondatot nem olvasnak el a helyes tartásról.
2021. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%
Szeretem a madarakat de ők szabadnak születtek. Nem tenném őket kalitkába. Vannak fáim tegnap raktam ki nekik eleséget
2021. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!