Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1. Sokan miért nem szeretik a...

1. Sokan miért nem szeretik a madarakat? 2. Miért tartják őket ilyen kevesen?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 14:58
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
94%

Szeretem a madarakat, de nem értek hozzájuk. Ha sérült madarat találok, elviszem valamelyik madármentőnek és ennyi.


Tartani nem tartanék, mert macskáim is vannak, szóval nem etetném meg velük a madarakat.

2021. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szeretem őket, de tartani nem fogok társasházban.😅 Gondolkodtam madáretetőn, hogy rakok ki az erkélyre, de az is macera lenne.
2021. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a madarakat. Főleg a varjakat.

Nem tartok madarat, mert nem nekem valók. Sok helyen olvastam hogy elég nagy piszokságot csinálnak, kiszórják a ketrecből a magokat meg kifosnak. Nem tudom mondjuk menyire igaz ez.

Hangosak, zavaróak lennének.

Macskáim is vannak, akik nem tűrnék meg a madarat.


A kinti madaraknak viszont szoktam kitenni kaját

2021. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
80%

Mármint díszmadarakra, vagy vadon élőkre gondolsz?


A vadon élők közül sokat nem szeretnek, mert "kártékony", meg betegségeket terjeszt, meg "leszrja a frissen mosott kocsit".

Én nagyon szeretem őket, itatóval és téli etetővel igyekszem segíteni nekik, tervben vannak a madárbarát növények is a kertbe. Nagyon szeretem őket nézni, mindig öröm mikor "új arcokat" látok a kertben. :)

Tartani nem akarok a lakásban, mert a kalitkában nem jó neki, a lakásban szabadon meg nekem túlzás, úgy számomra túl kaotikus lenne.

2021. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
14%
Szeretem őket. De csak sütve. Számomra főzve túl puha a húsuk. Pl. sült kacsa, liba, galamb, pulyka.
2021. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
86%
11. és 16. olyan unalmasak már ezek az ócska "poénok".
2021. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Nincs madaram, semmilyen.

De nem azért, mert nem szeretem, hanem mert nem tudnék rá időt szakítani.

Mellettem csak szenvedne, ezért nem tartok semmilyen állatot.


De a természetben, vagy ismerősnél minde a házi- mind a vadmadarakat szeretem megfigyelni.


A "házi rab madarak" (Papagáj, kanári, stb) valahogy nem vonzanak.

2021. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
14%
17, mi a “poén”? Nem értem mi a bajod. Mert vegán vagy, attól még mások szerethetik a húst. (Még)
2021. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
87%

#19 Az, hogy itt nem az étkezésről van szó, hanem magáról az (élő) állatról

(Lásd a kategóriát)

2021. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
86%

#19

Nyilván az, hogy nem ez volt a kérdés. Ha az ételek topicban kérdezik hogy "Szeretitek a madarakat?" akkor nyilván releváns lenne a válaszotok, de itt értelemszerűen nem ez volt a lényeg.

2021. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!