Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1. Sokan miért nem szeretik a...

1. Sokan miért nem szeretik a madarakat? 2. Miért tartják őket ilyen kevesen?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 14:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
68%

“ Javaslom, hogy akkor keresd meg a legközelebbi rottweilert a szomszédságban és próbálj meg átmászni a kerítésen egy szalámival a kezedben. ”


Szerintem nem értené, miért van kolbász az étel kezében.

2021. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
52%
#22/26. Köszi! Megnéztem. Tényleg olyan :)
2021. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
66%

31, miért nem mentél jogásznak esetleg? Mit boncolgatod a "vallomásom"? Jegyzőkönyvet is írtál?

Elképesztő emberek vannak. Egyeseknek van véleményük, mások pedig abból élnek, hogy mindenbe belekötnek.

A kutya sokszor a gyereket is pótolja egyeseknél. Elég sok ilyet látok/hallok, hogy anyuci vesz neked ilyen kis finomságot jó, drágaságom? Jajj, rossz anyuka vagyok, ma nem foglalkoztam eleget veled. Idős macskás nénik, tacskós bácsik, ismerős? A magányt pótolják.

Természetesen van normális ember-kutya kapcsolat is, csak azt így nem nagyon látni a valóságban.

2021. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
67%

"Elképesztő emberek vannak. Egyeseknek van véleményük, mások pedig abból élnek, hogy mindenbe belekötnek."


Írtál egy lekezelő választ a kutyásokra és macskásokra, miközben senki nem bántotta a madarasokat. Ne csodálkozz, ha válaszolnak rá.


"A kutya sokszor a gyereket is pótolja egyeseknél."


Pótolja? Hogyan? Iskolába jár? Egyetemre megy? Beszél? Nem lehet kutyával gyereket pótolni, de ez fordítva is igaz. Akinek gyereke van, attól még szerethet kutyát.


"Elég sok ilyet látok/hallok, hogy anyuci vesz neked ilyen kis finomságot jó, drágaságom? Jajj, rossz anyuka vagyok, ma nem foglalkoztam eleget veled. Idős macskás nénik, tacskós bácsik, ismerős? A magányt pótolják."


És te néhány idős, magányos szegény ember miatt általánosítasz egy egész hatalmas csoportra? Ez elég buta dolog. Nem is tudom, hogy egy madaras, hogy csinálhat ilyen buta dolgot, mint az általánosítás, hiszen a madarasoknak sok eszük kell legyen :) .


"Természetesen van normális ember-kutya kapcsolat is, csak azt így nem nagyon látni a valóságban."


Azért mert nem kirívó. Nyilván nem azt jegyzed meg, ha valaki nyugodtan elsétál melletted egy macskával, vagy kutyával. Téged csak az zavar, hogy többen vannak.

2021. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
13%

Jól van, te nyertél elgyél boldog, maszturbálj rá. Menj a kutya macska témakörbe, ha a madár nem tetszik!

A kutyát gyermekként kezelő emberek gyermektelen, 40-es éveikben járó nőismerőseim közül valók.

Próbálj meg autóval közlekedni pl.Pest megyében, de akár az egész országban, és rögötn fel fogod tudni mérni, hogy kb. hol tart az emberek normalitása. Nemcsak az állataikkal nem viselkednek megfelelően, a saját gyerekeikkel sem.

2021. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
80%
35. A kisebbségi komplexusos, instabil, mentálisan bomlott emberek nem tetszenek, nem a madarak.
2021. nov. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
60%

:D

Senki nem beszélt a kutyákról és a macskákról, amíg te nem írtál róluk. Egészen addig kizárólag a madarakról volt szó.

2021. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
80%
37. Ez hamis. De már nevetséges az egész. Láthatod, hogy a válaszomban idéztem a másiktól, magyarul nem én hoztam fel a témát.
2021. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
68%
Nem neked írtam hanem annak a személynek aki kb. lehülyézte azt aki nem madarat tart.
2021. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ami a madarak ellen szól még szerintem, hogy borzasztóan stresszérzékenyek, akár 1-2 nap alatt is elpusztulhatnak pusztán a stressztől, ha úgy adódik. Nemrég ment el anyumék hullámosa pusztán egy orvosi kezelés után (pedig nem is volt beteg), de olyat is hallottam, hogy szívinfarktust kapott a papagáj azért, mert megfogták. Oké, tudom, hogy őket nem kell fogdosni, ez csak egy példa és azért vannak szituk, amikor elkerülhetetlen a kézbevétel. Azért ilyen veszély egy macskánál vagy kutyánál nem áll fent, lényegesen strapabíróbb állatok, lényegesen könnyebb tartással (és még így is elszúrják sokan esetükben is).
2021. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!