Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van olyan papagájféle ?

Van olyan papagájféle ?

Figyelt kérdés
.... ami azonos helyre jár üríteni ? Gondoltam bővíteném egy madárral a házi állatkertemet, de mivel nem akarom kalitkában tartani, így felmerül a kérdés, hogy mennyire potyogtatja összevissza.

2021. dec. 1. 00:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Leginkább ilyen papagájt szeretnék, ez elég bohóc fajta, ez való nekem. Mindjárt az elején. https://www.youtube.com/watch?v=exIYiwbyJU4
2021. dec. 1. 17:11
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem fogsz kapni, mert tenyésztő nem fog neked eladni madarat. Még azt sem tudod megnevezni, hogy milyen papagáj van a videón...Ne viccelj már, abszolút nincs fogalmad a papagájtartásról.
2021. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy kakadu, egyáltalán nem egyszerü tartani, cserébe viszint rettentö értelmes madár.

De nem igazán lehet beszerezni, igen drága is és egyedül nem szeret lenni.

2021. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#12-es olvasd fel hangosan , amit írtál. Hallod magad ? Tehát, akkor, ha tudom hogy mi a neve, akkor már félig értek hozzá ? Ne haragudj, de nagyon hülye vagy. Gyerek koromban volt papagájom , de az mindenféle ismeret nélkül. Most, hogy a neten nagyon sok ismeretanyag fellelhető, így miért gondolod, hogy nem tudnám azt elolvasni, majd alkalmazni ?
2021. dec. 1. 21:34
 15/19 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mit gondolsz rólam, az meg egy másik, hogy igazam van. Nem fognak neked madarat eladni, ennyi a lényeg.
2021. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 , abszolút igazad van. Tegnap voltam a péknél, rámutattam az egyik pékárura és mondtam, hogy abból kérek kettőt. Erre azt mondta, hogy én abszolút nem értek a pékárukhoz és így sajnos nem ad el belőle. Ma megnéztem a neten és kifli a neve. Holnap megyek és megpróbálok venni kettőt.
2021. dec. 1. 23:02
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem én csinálok magamból hülyét. Elég megnézni a fő kérdésed és egyből látszik, hogy mennyire nem értesz hozzájuk. Nem mindent lehet netről megtanulni. Szobamadárnak a rozsdássapis amúgy sem igazán való, mert hangosan rikácsol.
2021. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 Igazad van, semmit sem értek a papagájokhoz. Viszont felmerül a kérdés, hogy ha netről nem lehet tanulni, akkor ezek szerint könyvből sem. Ergo marad a szájhagyomány útján terjedő tanulás. Te így tanultál papagájuk ? Ha igen, akkor a világ oktatási rendszerével baj van, ugyanis mindenhol az írott tudásanyagot tekintik elsődleges forrásnak. Akkor hogy van ez ?
2021. dec. 2. 09:49
 19/19 anonim ***** válasza:
52%

Kérdezö: a 17-es (meg még sok egyéb választ író) valakivel nem édemes foglalkozni, egyértelmen csak veszekedni akar.

A könyvekböl is meg a neten található oldalkoból is meg lehet tudni minden szükséges infót, szerintem elöször alaposan nézz utána (több oldalon, mert azért lehetnek téves dolgok is egyik-másikban), és utána el tudod dönteni, akarsz-e papagájt és milyet.

De az eredeti kérdésedre visszatérve, a szobatisztaságra ne nagyon számíts.

2021. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!