Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy szoktassam az erkélyre a...

Hogy szoktassam az erkélyre a kis madarakat enni?

Figyelt kérdés
Szoktam látni a környéken, közel az ablakunkhoz is, a fákon cinkéket és verebeket. Az első emeleten lakunk. Ma tettem ki az erkélyre, látható helyre cinkegolyót, de sajnos semmi.. hogyan lehetne őket odaszoktatni? Észreveszik egyáltalán? Valami trükk esetleg van? :)

2021. dec. 7. 15:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ma már egész sok cinke repült errefelé, lehet, hogy szemrevételezték a kaját :) Várok izgatottan :)

Közben szórtam ki nekik vegyes téli eleséget is. Hátha azon jobban megakad a szemük :)

2021. dec. 8. 11:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne kukkold. Már rég észrevették, le fognak csapni rá, de ha ott mozogsz, azt hiszik, hogy macska. Függöny se lebbenjen. Terítsd ki az árut, mindig ugyanakkor, másnap megnézed. Ha szét van verve akkor oké.
2021. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az erkély a nappalink mellett van, ahol a home office-om is ki van alakítva. Úgyhogy akarva akaratlan látom :D
2021. dec. 8. 21:43
 14/15 A kérdező kommentje:
Ma volt egy nézelődő, és rá egy órára az első is megjött, amelyik falatozott a cinkegolyóból :))) hurrá! :)
2021. dec. 17. 10:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Ok, ráharaptak. Ne piszkáld pár napig semmiképpen, vagy ha ki akarsz rakni újabbat, akkor azt este, amikor nncsenek ott a környéken se.
2021. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!